Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek így mennyi pénzt...

Szerintetek így mennyi pénzt adjak az orvosomnak? Adjak egyáltalán?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok,hozzá járok a terhességem eleje óta,havonta 10000 Ft-ot kér.Hétfőn voltam nála és azt mondta h jövőhéttől Nst-re kell mennem hetente a magánrendelésére,szóval hetente 10000 Ft(ezt nem mondta de nyilván nem fog kevesebbet kérni).Én ezt így kicsit sokallom,de kifizetem,viszont akkor szülésnél szerintetek adjak neki?Megkérdeztem nincs tarifája azt mondta annyit adjak majd amennyit gondolok.
2013. nov. 20. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog ennyit elkérni,legalábbis nem szoktak az NST olyan 3000 ft körül szokott lenni.Azért heti 10000 ft durva lenne,ha nem állapodtatok meg ,h a szülésért konkrétan mennyit kér és tényleg elkérné a heti 10000 ft ot akkor jóval kevesebbet adnék neki mint amennyit gondoltam,de azért erre rákérdezhettél volna nála.
2013. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pff... hetente 10000 ft??? Az sztem sok! Lehet nem is fog elfogadni hetente annyit vagy semennyit sem. Nem?

Sztem akkor szülésnél csak egy csomagot adnák neki.

2013. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cavalli ***** válasza:
Szia! Hova jársz orvoshoz? nem véletlenül Győrbe a Kyncsbe? Mert én oda jártam és ugyan így kellett mennem.
2013. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam h annyit fog kérni mert 30. hét óta 2 hetente kell mennem és ugyanúgy 10000-t fizettem.
2013. nov. 20. 11:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak:nem,nem oda járok.
2013. nov. 20. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, hetente kellett mennem a magánrendelésre és elkérte, igaz nem tízezret hanem csak 7000-et. Én ezt is sokalottam. 30000-et gondoltunk adni a szülésnél, de komplikációk voltak és sürgősen vittek császározni így adtunk neki 40000-et. Kész vagyon de én választottam.
2013. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Férjem is drágálotta a "tarifát" :-), morgott is sokat miatta, én meg hallgathattam hogy minek magánorvos. De a végén csak jó volt hogy volt fogadott doki, rögtön cselekedett.
2013. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy volt, hogy havonta jártam terhesgondozásra, aztán a végén már 3 hetente, 2 hetente. De mikor NST-re kellett mennem a kórházba, 2-3 naponta, ott soha nem kért semmi pénzt. Barátnőm is nála szült, ő megkérdezte, hogy mivel tartozik, a válasz az volt, hogy semmivel. Fix tarifája neki sincs.


Nekem fura, hogy NST-re magánrendelésre mész. Szerintem kérdezd meg tőle,abból baj nem lehet. Ennek függvényében alakítanám én is a szülésre szánt pénzt.

2013. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én páromnak sem tetszik,de mondtam neki h nekem kell megszülnöm,más nem fog helyettem,úgyhogy én döntöm el h választok-e orvost vagy sem.A szülésre 50000-t gondoltam neki,félre is van téve,most ebből kell elvennem ha tényleg 10000-t fog kérni.Am én is furcsállottam NST-re nem a kórházba rendel be.
2013. nov. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!