Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kellene vagy ez...

Aggódnom kellene vagy ez normális?

Figyelt kérdés
3-4 napja elkezdtem barnázni (ami még soha nem fordult elő) és olyan a hasam mint akinek hatalmas kő van benne és húzná le a hasamat, mellette szurkál is eléggé. 12.- én reggel csináltam egy tesztet (mensit csak 18.-ra várom) ami nagyon nagyon halvány pozitív volt és pár napja kicsit émelygek. Kinek mi a véleménye, vagy tapasztalata szerintetek baba van a dologban? mert remélem, hogy igen :-), normális az, hogy így szurkál a hasam? mert engem egy kicsit megrémít mert néha úgy beleszúr mintha késsel szurkálnának és ez egy kicsit megrémiszt.
2013. dec. 13. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mielőbb keress fel egy nőgyógyászt, aki ultrahanggal alátámasztja a terhességet. Szedhetsz 3*1 MagneB6-ot, ha görcsöl a hasad. A barnázás nem normális szerintem ezért keress fel egy orvost minél hamarabb.
2013. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Terhesség alatti vérzés soha nem normális.

Ha már van pozitív teszted, akkor menj orvoshoz.

2013. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az a teszt pozitív volt? Csak mert 6 nappal előbb nem szokta kimutatni a terhességet. Legjobb, ha elmész dokihoz a barnázás miatt, bár nem igen látna semmit sem annyira korai még.
2013. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen ezért vagyok tanácstalan mert olyan nagyon halvány volt az a csík, hogy magam sem vagyok biztos benne tényleg azt láttam e amit vagy csak már annyira szeretném, hogy terhes legyek, hogy már halucinálok, na meg persze szerintem is túl hamar volt a teszt de nem bírtam visszafogni magam :-). Nem arról van szó, hogy parázok csak idegesít a dolog mert mi van ha csak a méhszájseben vacakol megint:-(
2013. dec. 13. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már csak azért is menj orvoshoz, hogy megnézesd.
2013. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak kedden tud fogadni addig meg eldől megjön e rendesen vagy nem. Hétfőn mindenképpen megismétlem a tesztet az már biztosan kimutatja ha baba van a dologban.
2013. dec. 13. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig is szedheted a MagneB6-ot, ártani nem árthat, ha görcsölsz, az orvos is ajánlani fogja.
2013. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3as válaszoló, nekem kimutatta 3 teszt is a terhességet, egy héttel a nemvárt előtt. nem minden teszt egyforma, lehet a kérdező pont egy olyat fogott ki, ami kimutatta.

Barnázás az elején nekem is volt, az orvos azt mondta ha magától elmúlt, akkor nincs gond.

2013. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!