Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki vallalt sulyfelesleggel...

Valaki vallalt sulyfelesleggel babat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!valaki volt vagy van ilyen helyzetben mint en? Csak most derult ki,h babat varunk. De sajnos az elmult 2 evben 25kg pluszt szedtem fel. Most 97kg vagyok. Szerintetek nehez lesz a terhesseg?ilyenkor mar ne kezgyek el fogyozni? Mi a véleményetek?

A válaszokat köszönöm!



2013. dec. 30. 23:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is 90 kg körül estem teherbe 2x is. A nagyobbiknál nyár közepe volt, akkor magasabb volt a vérnyomásom a kelleténél, a kicsinél télen meg a béka feneke alatt volt. A második terhességemnél simán elláttam a kicsit, aki akkor volt 2 éves, nagyokat sétáltunk. Arra figyeltem, hogy miket eszem és mennyit. Szerencsére mindkét alkalommal 8-9 kg-t híztam. Én nem terhesség alatt vizesedtem, hanem szülés után. Másnapra mindkétszer akkora lett a lábam, mint az elefántnak. A téli gyereknél alig fértem a bakancsba, mikor hazajöttünk. Egy jó hét volt, mire lement.
2013. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát elsővel 92 kg-osan estem teherbe és szülés előtt 3 nappal mértem magam utoljára akkor 118 voltam. Szülés után 1 héttel mértem magam először akkor jöttünk haza akkor 14 ment le. 2 évig szoptattam a fiam, egy árva deka se ment le 105 körül voltam . Nekiálltam fogyózni 98 kg voltam mikor kiderült úton ketteske... most 21 hetes vagyok +5 kg-al... sztem megint sok-sok lesz a vége. A leleteim lekopogom olyan jók, hogy pislog a védőnő, és orvos is... azon kívül, hogy marha nagy a hasam, volt az elsővel is, holott azt mondják kövéren később látszik

(na ja :-DDD) nehéz cipelni... az elsővel aug végén a 45 fokban igen vizesedtem...de más nem volt... ne aggódj..

2013. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

170 cm magas vagyok és 90 kilóval estem teherbe.Régebben vékony voltam,de mióta hajnaltól késő estig(5-től este 8ig) dolgoztam heti 5-6 nap,szaladtak fel a kilók.Pedig kenyeret nem eszek,péksütit is nagyon ritkán,zsíros húst egyáltalán,nem is szeretem.Este későn soha nem ettem,de egyszerűen nem volt időm,energiám mozogni,mikor este még sokszor főznöm kellett.Rokonokat is félévente láttam,áhh,hagyjuk...

A lényeg,hogy most a 6.hónapban vagyok,eddig 2 kg plusz van rajtam,hetente többször van időm mozogni,ez meglátszik.Vizesedés nincs,vérnyomásom nagyon alacsony(tegnap 90/60 volt,terhesség előtt meg 130/70 körül)

Hasamon nem volt háj,hamar látszódott a baba.Én inkább mellre és fenékre híztam mindig.

Rendben lesz nálad is minden és gratulálok!

2013. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia!Én 86kg al estem teherbe,96 al mentem szülni.Teljesen problémamentes terhességem volt .A kórházból mikor kijöttünk kevesebb kiló voltam mint amikor teherbe estem:),pedig 4 kiló 20 dkg al született a lányom!Lehet,h te is alig fogsz hízni,de terhesen el ne kezdjél fogyozni.Persze nézd meg h mit eszel,meg ne tömbd magadba az édességet.
2013. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

170 cm 85 kgal estem teherbe. Most 29 hetet töltöttük 90 kg most mértem a kedvedért.

A 22. hétig semmi plusz nem jött fel 25. héten volt +2,5 kg most meg megint ennyi. Nem tudom mennyi lesz a végére, de mostanaban picit többet eszem nert mar nem dolgozok.Vérnyomasom tök jo, cukrom is,bár én pont terhesség elött tértem át a csökkentett szénhidrátos étrendre. No cukor no liszt. Ma már nem birom tartani de provalok odafigyelni. Sajnos most keveset mozgok miota nem dolgozok de megprobalok bem kocsikazni. Eddig bicikliztem de kb 1 honapja majdnem elütöttek azota nem merek felmenni a varosba bicoval. Csak kocsival. Sztem ez is közrejatszik. de diétazni ne diétázz csak probalj több zöldséget enni és rendszeresen. ne össze vissza. emellett sokat mozogni és nem lesz baj. Ha később lesz valami pl magasabb a cukor ugyis diétára fognak. Aztan ha megszületett a pici lehet fitneszezni. Most ne kezdj el ha nem vagy hozzaszokva. Csak pozitivan!

Gratula amugy.

2013. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma töltöttem a 6. hetemet, 96,2 kilóval:) Világéletemben túlsúlyos voltam, 5kilósan születtem. Na, én is rettegek, mennyi leszek augusztus végére, ha minden ok lesz? 105re tippelek, de 110ben maximalizáltam. Egyelőre nem eszem, mert undorodom minden kajától, de ez majd változni fog.
2013. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a sok valaszt! Dietazni nem fogok a rendszertelensegen pedig valtoztatok. Zöldséget vagy gyümölcsöt minden nap eszek. Tenyleg nem vagyok egyáltalán nasi imado, a probléma azzal van,h mindig lefekvés előtt vacsizunk...nagy bácsit atvaltom reszelt repara ,almara, és pro alól tobszor keveset enni...
2014. jan. 1. 03:02
 18/20 A kérdező kommentje:
*Nagy vacsit
2014. jan. 1. 03:03
 19/20 anonim válasza:
Én 166 centi vagyok.91 kilóval kezdtem a terhességet. Nem hánytam, nem voltam kívánós, nem eszek többet, és most a 16.hétben 89 kiló vagyok. Diétára fogtak, azt mondták gondozáson max. 5 kiót hízhatok végig,különben bajok lesznek. Hálistennek panaszom nincs, csak a derékfájás ,de minden leletem jó. MInden rendebn lesz veled is és velem is :)
2014. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj,sok súlyfelesleges kismama szült már,meg terhes is.Genetika a hízás,de vigyázz magatokra
2014. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!