Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sport a terhesség alatt?

Sport a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Ellipszis trénert lehet használni terhesség alatt?

Illetve milyen sport az, amit lehet végezni, persze nem megerőltetve, de nagyon hiányzik, mert előtte hetente többször úsztam.Minden rendben a babával, és a terhességgel, de a védőnő nem javasolja az esetleges fertőzések miatt.



2014. jan. 13. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2014. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úszás meg ellipszistréner szerintem simán mehet. Túlparázza a védőnőd.
2014. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is csináltad nyugodtan...ha érzed, hogy nem esik jól, vagy gond van akkor meg ne. A terhes vizitornát is tilthatnák ennyierővel...
2014. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 28. hétig úsztam, minden probléma nélkül. Engem nem tiltott a védőnő, csak annyit mondott, hogy olyan uszodába menjek, ahová a terhességem előtt is jártam és már megszoktam a vizét. Minden uszodának vannak speciális bacijai, ha korábban nem okozott gondot, most sem fog.
2014. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

15 hetes vagyok, és szerencsére minden rendben. Előtte sosem volt gond az uszodában, soha semmit nem szedtem össze, de akkor lehet megyek megint.

Köszi

2014. jan. 14. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó ölet, ilyenkor sokkal érzékenyebb a szervezet, és bármit elkapsz, azt gyógyszer híján nehezen lehet kikezelni. (akár egy lábgomba)

Csak mert más nem kapott el semmit, nem biztos hogy te sem fogsz, nem éri meg kockáztatni szerintem. De a te tested, magzatod, dönts belátásod szerint.

2014. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.

Biztató szavaitokra tegnap este már használtam otthon az ellipszis trénert és hihetetlenül jól esett, így valószínűleg az marad. Nincs fertőzés veszély, ha csak pár percig esik jól akkor is simán abbahagyom, néztem közben a tv-t és még ingyen is van :)

2014. jan. 15. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!