Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van aki nagyon érzékeny...

Más is van aki nagyon érzékeny? Lelkileg?

Figyelt kérdés
egyszerüen úgy èrzem nem vagyunk egy hullàmhosszon a fèrjemmel... 2. babànkat vàrjuk, de nem is èrdeklem... nem akar a pocakomhoz èrni ha rugdos a baba mert olyaen "durva " hogy ott van bemt a baba. neki dolga van mindig semmire ne kèrjem meg pedig több mint egy hete beteg vagyok ès itthon a 4 èves nagyobbal. megkèrem menjenek el a boltba (listàval) ès nekem semmit nem hoznak csak maguknak. olyan jol esne egy pohàr tea amikor alig àllok a làbamon...
2014. jan. 22. 19:58
 1/9 A kérdező kommentje:
tudom a hormonok meg minden de jól esne egy kis kedveskedés
2014. jan. 22. 20:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb 5 perce akarta ramhivni az ugyeletet, hogy adjnak nyugtatot. Allitolag a semmibol csinaltam nagy balhet. En erre csak annyit mondtam koszond meg anyadnak. Meg kene nyugodni. Art a babanak. Te se idegeskedj.
2014. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azta mindenit. Akkor az én párom a főnyeremény? Ha nem érzem olyan jól magam, akkor segít mindenben.(egyébként is)

A hasamról egyszerűen leszállni sem akar, folyton szadizza a lányunkat :) Viszont én hisztigép lettem, mindenen felkapom a vizet, sírok. Minden elismerésem neki, mert tudja kezelni, és nem csinál nagy ügyet belőle.

2014. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es úgy látom nálatok is anyós bajok vannak?! Mondjuk az nálunk is... 3-as voltam
2014. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy direkt csinálja. A pasik ilyen kis bugyuták. Élni nem képesek egyedül ha nincs ott meletük az ember, hogy pesztrálja. Ha amúgy nincsenek problémáitok a kapcsolatotokban akkor ülj le vele, mond el mit érzel, mit szeretnél kérni tőle, mond el, hogy egy kis szeretetre vágysz, mond el, hogy ölelésre és egy meglepi forró teára vágysz. Mond el amit érzel, beszélj vele! Pasiból van a piffogásodból nem fog érteni csak még idegesebb lesz, hogy látja a bánatod, de nem tud mit kezdeni vele.
2014. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hat igen. Anyos bajok. Tul sok panaszom nem lehet ra, eegit mindenben meg egesz rendes is. Az a baj vele, hogy mindenhova jon velunk. De szo szerint. Orvoshoz, boltba, csavarogni stb... egyutt lakunk. Ezen borult ma a bili. Parom azt mondja neki ez termeszetes, igy is volt mindig. Hat nekem elegem van. Az 5 evunk alatt kb a naszuton voltunk kettesben.
2014. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint 2-es. Bocsanat kerdezo, hogy belekontarkodtam a kerdesedbe. De olyan jo kiirni magambol.
2014. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
semmi baj :)
2014. jan. 22. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, mi kettesben vagyunk így hogy németben élünk, de szétakar szedni minket üzenetben irja a páromnak hogy milyen nő vagyok.. Nem is tudok nyugodt lenni így, hog minden nap produkál.. Amúgy is hisztisebb lettem, de ő miatta még1000x-esére felmegy a pumpám :)
2014. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!