Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megtudtátok, hogy...

Mikor megtudtátok, hogy várandósok vagytok, mikor mentetek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
A héten tudtam meg, hogy babánk lesz. Ilyenkor mi a teendő? Természetesen már nagyon vártuk, és leírhatatlanul örülünk neki! :)

2014. márc. 13. 15:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Roxana88 nevű felhasználó válasza:


Ne haragudj már utolsó, de hogy lehet ilyen negatívnak lenni? Mért vetélne el? Azzal meg nem tesz semmi rosszat, ha 6.-7. héten elmegy egy ultrahangra. Én sem bírtam volna 10 hétig várni.


statisztika ....

a kora terhességek 50-60% még a 10 hét előtt elmegy ....

sok estben nem is tudsz róla ....

felesleges hajcihő .... pár héttel ugrálni és rohangálni az orvoshoz ?????

2014. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én pozi teszt után 1 héttel mentem, azaz a 4- 5. héten, méhen belül láttunk petezsákot és megnyugodtam hogy jó helyen van. Felírta a progeszteron gyógyszert, mondta szedjek vitaminokat, magnéziumot és 2 hét múlva visszahívott 6 hetesen már 6,5 mm-es volt a babuci és szívhangja is volt. Most töltöm a 12. hetet :)
2014. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 gabszem ***** válasza:
én 7 hetesen mentem mindkét terhességemnél. ilyenkor már rendesen látnak mindent.
2014. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat! Egyébként, ha utolsó menzi első napjától számolom, akkor pont 6 hetes a baba. Viszont ha a tényleges fogantatást nézem, akkor ugye 2 héttel fiatalabb. A doki hogyan számolja?
2014. márc. 13. 19:24
 15/27 anonim ***** válasza:
mensitől számolják!
2014. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
de jó! :) akkor ha jövő héten elmegyek orvoshoz, láthatunk valamit?
2014. márc. 13. 19:28
 17/27 anonim ***** válasza:
tudod a tényleges fogantatás dátumát? megmondod? :)Nekem is az utolsó mensitől számolták, viszont a méretek alapján a fogantatás napját igazoló héten vagyok :)
2014. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
6 hetesen mentem... 2 hetet izgultam, hogy beindul e a szíve. Következő babánál 8 hetesnél előbb nem megyek max ha vérzek,vagy nagyon görcsölök.
2014. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, ha elmész már 6 hetesen. Mert meg kell nézni, hogy nem-e méhen kívüli. És az orvos ilyenkor elmondja, hogy szedj-e vitamint, leveszi a kenetet rákszűrésre, hasznos tanácsokat is adhat.

És annak, aki azt mondja, hogy elég csak 12 hetersen menni, annak üzenem, hogy én pl. abba belehaltam volna, ha csak 12 hetesen megyek. ugyanis én 6 hetesen mentem először, akkor az orvos nem látott semmit, szívhangot se talált, de azt mondta, hogy várjunk, menjek vissza a 8. héten, hátha csak később fogant. Nos, a 8. héten kiderült, hogy valószínű már a 6. héten se élt. Legalább két hete halott volt. A vérmérgezés elkerülése érdekében azonnal a kórházba vittek műtétre. Megjegyezem, nem véreztem, nem görcsöltem, egyszerűen csak nem fejlődött, de nem is ürült ki miután elhalt. Szóval felelőtlenség 12. hétig várni, mert ha baj van, akkor sem biztos, hogy van tünete és lehet, hogy nem is ürül ki magától.

2014. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, előttem anyu is így járt egy picivel. nem mindig ürül ki az elhalt embrió és akkor ki kell kaparni, mert fertőzést okozhat
2014. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!