Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megtudtátok, hogy...

Mikor megtudtátok, hogy várandósok vagytok, mikor mentetek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
A héten tudtam meg, hogy babánk lesz. Ilyenkor mi a teendő? Természetesen már nagyon vártuk, és leírhatatlanul örülünk neki! :)

2014. márc. 13. 15:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes voltam, amikor először mentem, ALHASI GÖRCSÖKKEL. Akkor tudtam meg, hogy baba lesz. :)
2014. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

szia...

nekem szombati napra esett a menzeszem, már estére "tudtam" hogy terhes vagyok. rákövetkező hétfőn mondtam a páromnak szex közben hogy óvatosan csináljuk, aznap délután teszteltem pozitívat :)

hát dokihoz 8 hetesen mentem, akkor csak kézi vizsgálat volt, azt rá egy hétre mentem megint hogy uh-ot is csináljon akkor már 9+2 napos voltam, és szépen látszott minden :) 10hetesen mentem védőnőhöz és utána már pörögtek az események, ugye az általános vizsgálatok, vizelet, vér, EKG, stb... utána a doki mondta hogy "nah ekkor megyek 12. heti genetikára, nah és erre a napra ad időpontot AFP-re...stb" tehát minden jó volt, meg szerencsémre a védőnő is rendes, ha valami fennakadás van csak felkeresem, de kaptam tőle egy listát, milyen vizsgálat kb mikor van, de említettem hogy a dokim is többnyire szokta mondani. sok sikert :)

2014. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
jah és nem bántam hogy 9 hetesen volt az első uh, mert addigra már annyira kis babaformája volt, hogy annyira elvarázsolt hogy nem is figyeltem hogy mit mondott a doki csak az uh képet néztem :)
2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Végül a héten elmentem. 7 hetes a babuci, és egyáltalán nem bántam meg, hogy ilyen "korán" elmentem, mert már most sokkal több dolgot tudok Róla is és magamról is. Plusz nekem nem lett volna mindegy h 12 hétig végig idegeskedem, hogy egyáltalán jó helyre ágyazódott-e be stb... :)
2014. márc. 22. 13:10
 25/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, megszületett a babád rendben? :)
2015. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen, hála Istennek minden rendben ment, november 5-én született, mindjárt 8 hónapos :) Olyan jó volt visszanézni ezt a kérdést!
2015. jún. 26. 13:17
 27/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jo volt terheséged,szülésed
2021. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!