Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Lehet eddzeni, nem...

S. O. S. Lehet eddzeni, nem káros a babára?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon édesszájú vagyok. Már 11hétben járok +5kilót szedtem fel. Nem igazán mozgok csak munkahelyen. Hogy táplálkozzak, hogy ne hízzak joban, esetleg milyen eddzéseket lehet csinálni?

2014. márc. 13. 15:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Renben akkor beszélek majd az orvosommal. :)



Utolsó talán azért pontozhattak le mert azt írtad, hogy "zabálás"... Nem ZABÁLOK hanem néha 1 25g-os csokit eszek s nem többet.Ez is csak munkahelyen van..itthonra nem is hozok édességet de nem is kívánom.



Mielőtt nem tudtam, hogy terhes vagyok napi 10 kmeket sétáltam vagy épp futni voltam a kutyáimmal. Tehát meg volt a napi séta. Miután kiderűlt, hogy végre össze jött a baba utána már csak sétálások voltak. Majd egyszer csak rózsaszínes váladék látszott a wc papíron egyből mentünk klinikára onnan bevittek kórházba kivizsgáltak és hormon zavart mondtak mely azt jelenti : így fejezte ki magát az orvos: Most tudta meg a szervezet, hogy baba van..és a havi baj akart megjönni de 1,5 óra után el is múlt. Feküdnöm kellett, pihentetnem kellett magam. És kezdtem ellustulni csak munkába mentem és ahogy jöttem haza elmosogatt, vagy épp ami házi munka még elmaradt megcsináltam és feküdtem is.

2014. márc. 14. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!