Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés ellen mit tegyek?

Keményedés ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 18. héttől rendszeresen keményedek, de nagyon!!! Sokszor gyalogolni sem tudok.

Külföldön élek, és itt tök más a terhesgondozás. Hallottam, hogy ilyenkor odahaza magnéziumot és kalciumot adnak a kismamáknak. Én is megemlítettem a dokimnak, de közölte, hogy a 18. héttől normális a keményedés. Hát szerintem az enyém már túlmegy a normális határán.


Patikában kapható pezsgőtabletta. A megnéziumos 385 mg-ot tartalmaz tabinként, a kalciumos 270 mg-ot.

Ezek hatásosak lehetnek a keményedés ellen?

Ha igen, akkor melyikből mennyit szedjek?


2014. márc. 26. 20:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyien segítetetk!

Láttam valami magnéziumos készítményt a patikában, és az volt ráírva, hogy X mg magnézium, és x mg mg citrát (vagy mi a tök).

Kérdeztem a patikust, hogy mi a különbség, és hogy melyik mennyiségével kell számolnom, de nem tudta.

Ázsiában vagyok egyébként. Nehogy idegyertek terhesen :/

2014. márc. 27. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!