Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy az én súlyom...

Lehetséges, hogy az én súlyom stagnál, és a babám mégis növekszik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, ne aggódj!
2008. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam.
2008. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 30.héttől diétára vagyok fogva azóta fogytam 3 kilót és egy ideje megállt a súlyom.Most már a 37.hétben vagyok a baba viszont nő.Van ilyen.
2008. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi en 20 hetes vagyok es semmit nem hiztam,1 dekat sem!Pedig eszem,es semmit nem vonok meg magamtol...Kicsit en is aggodtam emiatt,de aztn megnyugtattak h csaka szerencsesebbik csoportba tartozunk....amugy pont az elobb jottem a nodokitol,no es nagy eros a fiam!ugyhogy semmi gond!

Nallatok is biztos ez van!

2008. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok és mindössze egy kilót híztam, de azt is felfelé kerekítve. A védőnő szerint a baba elveszi magának azt, ami kell.

Az első terhességem alatt mindössze 8 kilót híztam, ami szülés után azonnal le is ment. Sőt, mire hazamentem a kórházból, a súlyom kevesebb volt, mint amivel kezdtem a terhességet. A kislányom egészéges lett.

2008. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!