Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen "káros szenvedély...

Kinek milyen "káros szenvedélye" volt mielött megtudta, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Én sajnos cigizek. Abban reménykedem, hogy amikor megtudom, hogy baba van le tudom tenni.

Volt, hogy szórakozni mentetek pár pohárkával megittatok de már baba volt csak nem tudtatok róla?

Lett valami gond ez miatt terhesség alatt?


2014. máj. 19. 23:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezek csak példák :) esetleg más történt? Vagy extrém sport? :)
2014. máj. 19. 23:28
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia:) en is dohanyoztam :( de Miest megtudtam hogy kismama vagyok abba a pillanatba le is tettem a cigit! Azóta sem kívánom:) sott a párom is leszoko félben van mostmár :)
2014. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ennyire könnyen ment? A tudat, hogy mérgezed a picit? Vagy nehéz volt?

Köszönöm válaszod :)

2014. máj. 19. 23:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is dohányzotam de amikor megtudtam hogy baba van igyekeztem nem dohányzoni persze nehéz volt mert a párom is szívta így pár hétig gyenge cigire váltottam és csak hétfőn dohányoztam amikor párom nem dolgozott a hét többi napján nem.Aztán 2-3 hét után elmaradt a cigi és a párom is abbahagyta hogy neken könnyebb legyen. Nem mondom még most is hiányzik de tudom sokat árthatok a babának vele így nem gyújtok rá és szülés után sem fogok. Pont karácsonyi vásáromat jártam amikor még nem tudtam hogy baba van így minden este 1-2 forraltbort megittunk a barátokkal.28 hetes vagyok és minden rendben van a babával.Mostanában ebéd után citromos gyümis sört is szoktam inni nem minden nap de heti 1× 2× előfordul sőt vörösbort havi 1× 2× iszok de csak 1-2 decit azt is étkezès után. Szóval a cigit nem volt nehéz megállni menni fog majd neked is. 28hkm
2014. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért telefonról vagyok és már késő is van !!
2014. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) grat a babához :) én most vagyok ott, hogy reménykedem, hogy sikerült és még nem tudom letenni a cigit. Remélem megfordul a világ majd :) :)
2014. máj. 20. 00:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Én cigiztem még mikor megtudtam, hogy babát várok az elmaradt menstruáció napján. Fokozatosan tettem le a cigit, kb. két hét alatt, azóta sem gyújtottam rá. Egészséges 3,5 hónapos kislány. :)
2014. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok :) igen a tudat es az hogy milyen régóta várjuk a picit es hogy egy hülyeség miatt mint pl a cigi lehet baja :( nem szeretnem :(te is érezni fogod ezt a felelősséget abba a pillanatba Miest megtudod hogy egy pici lény a pocakodba növekszik :) nekem sikerült egybol :) sok sikert neked is :))
2014. máj. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En is cigiztem, es szonten mihelyst megtudtam onnantol kezdve egy slukkot sem.

Sot nekunk ittasan fogant. Probalkoztunk sokaig, ragorcsoltunk, elmentunk bulizni osszebujtunk es sikerult. :-)

15 honapos azota. :-)

2014. máj. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Huuu de elutottem mindent, bocsi erte. :-)
2014. máj. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!