Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14. Hétben járok kismamák...

13-14. Hétben járok kismamák hogy vagytok? Másnak is feszülget a hasa?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 12.hétben vagyok, egész héten feszült.
2014. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem érzek semmit a hasamon :( néha ki lehet tapintani hol a bogyóka :) most viszont elbújt :D
2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Feszul, nyilal, szurkal, mindent csinal az egy gorcsolesen kivul.:) Eddig nem hanytam most az is utolert ugy 3 naponta. Amugy 13+2 hetes vagyok. Aminek orulok, hogy kicsit a hangulatom kicsit egyenesbe jott, mert mar a parom tepte a hajat a hangulatingadozasomtol.:)) Te, hogy erzed magad kedves kerdezo? Mikor mesz orvoshoz? Mekkora a babotok?
2014. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsò Válaszolò! Én a 14+4 hétben járok. Sajna küzdök még a hányingerrel és képes vagyok bmin sìrva fakadni. Ami nagyon kellemetlen, hogy az elmùlt 1,5 hétben sokat feszül a hasam hiába szedema mg-ot. És most pár napja érzem a méhem is, ha odateszem a kezem érzem hogy kidudorodik. Nem tudom ez vajon normális-e? Dokinál mult héten voltam, mindent rendben talált.
2014. jún. 26. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
ELobbi vagyok S mekkora volt a babocid a mult heten? En jovo heten menyek, kivancsi leszek mekkora lesz. Az elmult 4 hetben nekem jottek-mentek a tuneteim. Volt, hogy egy pontban nagyon nyilalt a pocim, maskor meg a koldokem korul feszult nagyon. Az orvosom azt mondta, hogy amig nem eros gorcsos hosszan tarto fajalom, amit esetleg pecseteleo verzes vagy barnazas kovet addig nem kell aggodjak, mert ez termeszetes. Ugyhogy ezen mostmar nem aggodok, te se tedd.:) En is kicsit ra vagyok gorcsolve, hogy minden rendben van-e, egeszseges-e, de aztan megnyugtatom magam, hogy minden ok. Igy sokkal jobb. Te se izgulj!!!
2014. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia.

pont ilyen kerdest szerettem volna kiirni. Most mar 4-5napja feszul a hasam,mozognak a beleim nyilal a hasam alja ha gyorsan allok fel.. illetve kellemetlen osszegornyedve ulni,mert nyomja a hasam. Azt hittem egyedul vagyok :).. ja a hanyasom az 5.hettol a 12.-ig tartott most par napja vosszajott.. :(

14+2

2014. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismet a 3dik vagyok.:) Ugyanezek nalam is kedves utolso. Nektek megy a hasonalvas? Nekem mar sajnos nem, pedig imadok hason aludni. Alig latszik a pocim, szoval nem nagy, de megsem tudok mar hason aludni.
2014. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok :)

2-3napja mar nem tudok felhuzott labbal felig hason aludni,mert ugy erzem belulrol nyomok valamit ami egy ido utan faj. Sajna nem vagyok egy top modell alkat,de hatonfekve mar latszik a kispukli a koldokom alatt :)

2014. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a fura erzesem van nekem is:)
2014. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy ezek a feszülgetések összefüggenek a frontokkal? Csak azért kérdeztem, mert kedd éjjel is és nappal is a zivatar előtt nagyon feszülgetett és miután elment a zivatar teljesen ok voltam.

A baba13+4 naposan ekkora volt:

BDP 22 mm

HC: 83 mm

AC: 72 mm

FL: 11 mm

Ti milyen mg-ot szedtek? Használ? Én próbáltam már többfajtát, de mindegyiktől hasmenésem van.

2014. jún. 26. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!