Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a torkom, nehéz a nyelés....

Fáj a torkom, nehéz a nyelés. Mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Férjem és kisfiam is benne van, gondolom vírusos torokgyulladás. Férjem kapott antibiotikumot, kisfiamat ma viszem orvoshoz.


10 hetes vagyok



2014. júl. 3. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam a 8-11. hét között (3 hétig!!!)Lombikos baba, nagyon féltem (közben a hormonokat is szedtem és + rosszul voltam) Mézes tea, Tantum Verde és ennyi! Néha amikor lázas állapothoz közelítettem Panadol. Az valamennyire fájdalom és gyulladáscsökkentő és a paracetamol nem jut át a méhlepényen (orvos szerint). Éjszakára is Panadolt vettem be. Lassan-lassan meggyógyultam és addig úgy néz ki, a baba sem sínylette meg. 22 hetes km
2014. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Langyos sós vízzel gargalizálj! Nekem nagyon bevált, én akkor is ezt alkalmaztam, amikor nem voltam terhes. Bár én akkor kezdtem el amikor egy picit éreztem, hogy kezd fájni, amikor nagyon nagyon fáj és be van gyulladva, akkor lehet hogy nem annyira hatásos. De ha csak egy kicsit fáj, nehéz a nyelés, akkor mindenképp jó.
2014. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás és főzz gyömbérből teát. Nagyon erős,de megöli az összes bacit.
2014. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezz rá a dokidnál.


A tantum verdét lehet kismamáknak is fújni. De én napi két doritrichtint is elszopogattam, és sokat segít!


És fújd aloe first-tel!!!!! Az is nagyon hatásos!


Ezen kívül pedig c vitamin bomba!

2014. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!!
2014. júl. 3. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen a sós vizes gargalizálástól biztos hánytam volna:-(
2014. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!