Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok?

20 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek képet is csatolhattok a pocakról :) Én fiut várok de kicsinek tartom a pocakom....
2014. júl. 10. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

En csak 16hetes vagyok,de epp ma neztem hogy tok lapos a hasam.. nemtudom ez mennyire normalis :)

2014. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csak1csajszi ***** válasza:
Szia. Én ma töltöttem be a 19 hetet. Nekem se nagy a hasam, inkább úgy nézek ki, mintha mégjobban meghíztam volna :D (hasra) Gömbölyödik már, de nem az igazi.
2014. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] Én itt voltam 18 hetes es ket napos....
2014. júl. 10. 16:57
 4/6 A kérdező kommentje:
76 kiloval kezdtem, most vagyok 74 a 20.heten...nemvagyok nem is voltam sosem vekony , de azert eleg helyesen latszik a pocakom
2014. júl. 10. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma vagyok 20+4,de van egy 4 napos képem.ÉPP a betöltött 20.hét.Te mikorra várod a picit? :)

[link]

2014. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikykeeehh válasza:
Sziasztok! En kov het kedden toltom a 21. Hetet.. :) es eleg jol vagyok, azt leszamitva hogy eleg rosszul erzem magam reggelente.. nem hanyinger hanem szedulesre gondolok. Novemberben szulok es hat eleg feszult vagyok emiatt is.. mondhatnam hogy felek kicsit... egyebkent kislanyom lesz.. :) 20hkm
2014. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!