Komolyan van ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap egy idősebb néni azt mondta nekem,h a szomszédjának a 6 hónapban úgy halt meg a babája,h rátekeredett a köldökzsinór a nyakára.Nem mozgott,de nem tudta a szomszéd,h miért nem,ezért nem foglalkozott túlzottan a dologgal,mert első baba volt,gondolta természetes.Azóta ezen jár az eszem és ha már 2 órán keresztül nem mozog,be vok parázva :(
2014. júl. 22. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, milyen ember már az aki ilyenekkel riogat egy kismamát???? Szerintem gyűjts össze mindenféle rémtörténeteket, hogy mik történhetnek az idős nénikkel, hívd fel, és hörögd bele a telefonba :D...
2014. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Komolyan van ilyen, de ne parázz, gondolkodj pozitívan.

Nekem a 4. gyerekemnek tekeredett kezére, lábára a köldökzsinór, ami elszorult, így sajnos meghalt, 36 hetes terhes voltam.

2014. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Biztosan előfordul ilyen sajnos, mint ahogy sok más komplikáció is létezik, nem szabad ilyesmire gondolni. Ha bármi gyanúsat észlel az ember, akkor szólni kell az orvosnak, védőnőnek, ők majd megnyugtatnak, elmondják mikor (hány hetesen) mennyi mozgást kell érezned. Ha két óráig nem mozog a baba, az általában semmi problémát nem jelent. Hány hetes vagy?

Viszont az nagyon gáz, hogy valaki ilyeneket mesél egy kismamának. Nem normális emberek vannak. :(

2014. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok - nem riogattam, csak válaszoltam a kérdésére... az mennyivel jobb, ha homokba dugjuk a fejünket, és azt írjuk, hogy áááá ilyen nem létezik... szerencsére ritka, de sajnos előfordul :( szörnyű volt átélni közeli családtagként is, és igen, én is féltem tőle... ahogy ezer más lehetséges rossz dolog megfordul egy kismama fejében, ez is....
2014. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Röhejesek vagytok, hogy azt mondjátok, hogy miért kell leírni az igazságot! Itt lepontozgatjátok, aki leírja ha vele vagy mással sajnos megtörténik ilyen!

Pedig ez is az élethez tartozik, mégha homokba dugjátok is a fejeteket!

Igenis tudni kell róla egy kismamának, hogy mire kell odafigyelnie, s esetleg meg tud előzni egy tragédiát!

2014. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak üzenem: igen, valóban, erre van az orvos, a védőnő, a szülésznő és amúgy az egész terhesgondozás, hogy ha kérdése van, akkor ilyesmiről tájékoztatást kapjon a kismama. DE nem a szomszédnéni!! Aki félinformációkkal rémisztgeti. Szerintem mindenki ezért írja azt, hogy ne adjon ilyesfajta rémtörténetekre, nem pedig azért, mert azt akarják, hogy dugja homokba a fejét.
2014. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezek nem rémtörténetek, mégha rémesek is!
2014. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Havonta 1x kell menni védőnőhöz és dokihoz is! :/ Amúgy azóta is ficánkol a kisfiam hála! :) Biztos rossz napja volt.Ők is megérzik a frontot.Csak féltem :(
2014. júl. 25. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!