Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivárgó magzatvíz. akinek...

Szivárgó magzatvíz. akinek volt mit csináltak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia,a hugom is ezzel ment be a kórházba,hogy szivárgott a magzatvize,megilyedt,és bement,ez hajnalban volt,bent is fogták,és este 8-ra megszületett a kislánya.:)

Szóval,ha szivárog a magzatvized,abban a pillanatban menjél be a kórházba!!!!

A hugom,míg meg nem szült,kapott antibiotikumot (tablettát),nehogy valami fertőzést elkapjon.

Szóval,ez nagyon fontos,ha szivárog,menjél azonnal!!!

Amúgy miért kérdezed ezt??Neked is szivárog,vagy csak kíváncsiságból???

2014. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a unokanővérem ma azzal fogadott hogy szerinte szivárog, mondtam hogy menjen orvoshoz, de nem tette... aggódom érte, 5. baba neki és kicsit buta...
2014. júl. 28. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány hetes a rokonod? Itt van már az idő? Vagy még nagyon korai?
2014. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hany hetes? Menjen orvoshoz ne magat diagnosztizalja!! En szombaton ezert voltam ugyeleten!
2014. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szivárgással indult. Vasárnap reggel. Azt gondoltam, ááá várok még nem is biztos hogy az, lehet hogy csak folyás. Hétfőn 10-re mentem kórházba, úgy leba..tak, mint a pengős malacot. Ma is hálát adok az égnek hogy nwm történt baj, és itt szuszog mellettem 6 hónaposan. KÓRHÁZ, AZONNAL
2014. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen érzés volt, amikor szivárgott? Mintha bepisilnétek?
2014. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
34 hetes
2014. júl. 29. 08:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem kevés volt, nem olyan volt mintha bepisilnék, inkább olyan mintha egy nagyobb csepp víz végigfolyt volna a lábamon. Ezért se tudtam eldönteni, hogy az e vagy csak bővebb folyás. Mikor felálltam, felkeltem akkor folyt végig. 5. válaszoló voltam
2014. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszi!

De bugyin keresztül? Vagy nem? Én is mindig aggódom, hogy nem veszem majd észre, mert alapból elég bő folyàsom van.

2014. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bugyimon csak látszott, amikor végigfolyt a lábamon, akkor nem volt rajtam bugyi. Nekem pukkanás sem volt, már csak a szülőszobán. De az illata viszont tényleg édeskés. Este azzal jött be a férjem a szobába, hogy ő olyan édeskés szagot érez a wc-ben. Viszont ez teljesen olyan mint a víz. Szerintem úgy tudod legkönnyebben megállapítani, hogyha felállsz akkor hirtelen megindul és lefolyik. Megmondom őszintén nem tudok biztos tanácsot adni, mert csak a kórházban vált bizonyossá, nem voltam benne biztos. De állítólag van egy betét, ami jelzi a magzatvizet. Loritan tesztbetét a neve. Ha mégegyszer babát várnék én tutira beszereznék párat
2014. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!