Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivárgó magzatvíz. akinek...

Szivárgó magzatvíz. akinek volt mit csináltak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ilyen részletesen kérdezlek, de amikor jött a víz, érezted, hogy ez erősebb valamelyest, mint egy sima folyás, ugye?

És utána kezdődtek is a fájàsok később?

2014. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, ha őszinte akarok lenni, igy visszagondolva erősebb volt mint egy folyás. Olyan volt, mintha (hát nem is tudom hogy írjam le) egy kiskanál vizet szépen lassan elkezdtem volna folyatni végig a lábamon. Visszagondolva határozottan erősebb, mint egy folyás. Az volt a baj, hogy nekem fájások egyáltalán nem voltak. Szombaton volt az utolsó jósló fájásom. Vasárnap jött ez a vízszerű (ami kiderült hogy tényleg víz), majd hétfőn reggel felkeltem, megint végigfolyt a lábamon kis csíkban. Na akkor mondtam, hogy ez már tényleg az. Így hétfőn reggel bementem a kórházba, a víz este fél 7-kor folyt el egy szülésznő "segítségével", majd éjfélkor császár. Fájásom a rengeteg oxitocin ellenére sem volt.


A folyásod vízszerű szokott lenni? Voltál már orvosnál, normális mennyiségű? Szoktad érezni, hogy végigfolyik a lábadon? Ha nem érezted még egyszer sem, hogy végigfolyik, és egyszer csak igen, az magzatvíz lesz. De én most már ezek után azt mondom, bármilyen picit több folyás, víz ami jön, rögtön kórház. Inkább 10-szer feleslegesen, mint egyszer nem menni, amikor kellett volna.

2014. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!