Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen hagytam abba a...

35 hetesen hagytam abba a dohányzást! Még lehet egészséges?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 11:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
35 hetesen meg már minek hagytad abba? Ez kész röhej. 5 hetesen kellett volna, legkésőbb.
2014. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egészséges, csak esély van rá, hogy valami baja lesz, ami esetleg később jön csak elő. Nem törvényszerű.


Annak meg, hogy melyik baba milyen gyorsan fejlődik, semmi köze a dohányzáshoz. Életemben nem szívtam egy szálat sem, a környezetemben senki sem dohányzik, mégsem szaladt a fiam 9hósan.

2014. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egészséges lesz vagy nem. Sógornőm tönkretette a gyerek tüdejét egy életre. Nagyon valószínű, hogy már kialakult a babádnal a nikotinfüggőség. Ez vagy okoz gondot majd vagy nem.
2014. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
A nagynénim végig dohányzott. (a 35. hétnél meg már rád is azt mondom, hogy VÉGIG dohányzol, nem száímt, hogy most erre a kis időre leteszed-e). A nagynénim fia kis súllyal született, a második napon újra kellett éleszteni, csövek és tűk állatk ki belőle pár napos korában. Most 10 éves, de nem néz ki annyinak. Születése óta asztmás, fullad, nem tud focizni a barátaival, állandóan betegeskedik. Amiből más gyerek 2 nap alatt kigyógyul, pl. egy kis megfázás, az az unokaköcsémet hetekre ágyba dönti. AZ orvos egyértleműen a dohányzást tette felelőssé. Szóval igen, van, akinek egészséges lesz a gyereke, de ha atiéd is így jár, mint az unokaöcsém, akkor hogy számolsz el a lelkiismereteddel???
2014. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Most mar ezen ne izgulj!!eddig lesza.tad:))ha most letudod tenni előbb is lletudtad volna..vagy mar a nagy hasadtól alig bírsz cigizni ?mert ugye levegőt is alig bír venni az ember a vége felé!a maradandó karosodasok ha vannak mar végbe mentek..inkabb remenykedj:)
2014. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos èn is vègig cigiztem,napi 4-5 szàlat. 18hetesen tudtam meg,hogy babàs vagyok,addig napi 1 doboz elment.

A fiam makk egèszsègesen született. Semmiben nincs lemaradva,sôt. Az 5 èv alatt 2szer volt beteg,ès a vèdônô szerint a korànàl mindvègig jóval èrettebb volt

most vàrjuk a kistesót,most terveztük,le is tettem a cigit

2014. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
12%

Jajjj... ezek a gratulálgatós kismamák... Mindegyik annyira okos és szuperanyu és sorolhatnám...

Ne foglalkozz velük... Dohányoztál, mert nem tudtad letenni, nem te vagy az első, sajnos nem lehet mindenki olyan tökéletes, ügyes, erős akaratú stb... Én végig dohányoztam az első terhességemet mert olyan elvonási tüneteim voltak hogy nem bírtam... A lényeg, hogy letudtad tenni és légy büszke magadra.

A szuperhős anyukákkal meg ne foglalkozz, szeretnek idejárni bántani másokat, biztos unatkoznak vagy a franc se tudja... :D

2014. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló, te mégis miről beszélsz? Legyen büszke magára azért, mert "csak" 35 hétig mérgezte a gyerekét???

Jóhogy nem azt mondod, hogy a gyereknek még jót is tett ezzel.

2014. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mielőtt még bárki nekem esne, egyet értek azzal hogy le kell tenni a cigit várandósan, időben, nem a 35. héten, de kár mostmár ezért piszkálni a kérdezőt. Nem kellene ennyire utálatosnak lenni, senki sem tökéletes.
2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A cigi letevése terhesen nem szuperanyuság. Az a normális viselkedés.
2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!