Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen hagytam abba a...

35 hetesen hagytam abba a dohányzást! Még lehet egészséges?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 11:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%
Akinek többet ér a cigi és inkább mérgezi a gyerekét minthogy 1-2 hétig tűrje az elvonási tüneteket, annak én megtiltanám, hogy gyereke lehessen!!! Hányan küzdenek a gyerekért akár évekig is, hányan vigyáznak magukra és netán mégis beteg gyerekük lesz. De a cigis anyákat persze védeni kell, mert jaj, hát szegények nem bírják letenni a cigit mert elvonási tüneteik lesznek.
2014. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem kell szuperanyunak lenni!!van ami a minimum amit megtesz mindenki a terhesség alatt az egyik az,h nem dohányzik!így is lehet a babának mg ezer baja..miert épp ezzel kockáztatnank még többet?ez egy olyan dolog amin en tudok változtatni nem rajtam kívűlálló ok!vagy olyan rohadt nagy dolog ezt egy kis lépest megtenni..szerintem nem..en kibírtam meg még sokan mások!!
2014. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%
Meg sok kismama nem vallja be,hogy dohányzik...Vannak jópáran,az a marha ritka,aki nem szívja.
2014. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem többen vannak, akik nem dohányoznak terhesen, mint akik dohányoznak. Szóval nehogy már arra hivatkozva hogy sokan szívják még tapsoljunk is a dohányzó kismamáknak!
2014. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%
17-es.Még csak kismama,de anyuka se vagyok.Remélhetőleg egyszer leszek,mindent megadnék érte.De valamiért az élet igazságtalan,és az ilyen önző nőknek előbb adja meg ezt,mint aki megérdemelné.De nyilván az élet majd másképp kárpótol benneteket a nagyfokú önzőségetek miatt,azt viszont minden ilyen kisgyermeknek tiszta szívből kívánom,hogy ne ők szenvedjenek "drága jó" anyjuk undorító hanyagsága miatt.Én is dohányoztam,nem keveset,de inkább főbe lőném magan mint ezt tenném,amit ti.Én inkább mélyen hallgattam volna....
2014. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.szörnyen érzem magam,nem tudom eddig miért szívtam,miért nem tudtam letenni.buta voltam.most meg retteghetek míg meg nem születik a csöppöm.lehet súlyosan beteg lesz.mit tettem?
2014. aug. 7. 20:24
 27/28 anonim ***** válasza:
És még akkor se nyugodjál meg, ha megszületik, mert van ami csak később mutatkozik meg, pl. nem lesz rögtön asztmás, de később még lehet.
2014. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%
Minden létező normális ember elitéli az ilyen nemű kérdéseket most írjam azt hogy az utolsó 5 hétre minek hagytad már abba? :D ajj istenem ez nem elfogadott egy tudatosan gondolkodó anyának ....
2014. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!