Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mennyire normális...

Kismamák, mennyire normális hogy ali alig van étvágyam és inkább rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Azért csipegetek az ételekből nehogy baj legyen,de nagy ritka ha kivánok valamit,mert inkább többször rosszul leszek a kajától,ilyen van valakinek ?Normális valamennyire?

Valamelyiknap a szimpla rizs látványától hányingerem lett elég durván.

Első de sajna elvesztett babánál állandóan ettem volna.


2014. aug. 21. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az eső harmadban én is így voltam vele, alig ettem valamit :) Most már kicsit jobb, evés előtt nem vagyok rosszul, csak utána egy negyedórával. Szerintem teljesen normális :) (3. baba, vele vagyok a legrosszabbul, de UH szerint eddig ő a legerősebb, legnagyobb a tesói közül :)) 16 hkm
2014. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányadik hétben jársz de én a 14-15.hétig így voltam,fogytam is szépen.Most kezd visszajönni az étvágyam.Az első trimeszterben ez sokunknál előjön,valakinek a 20.hétig vagy akár a terhesség végéig is megmarad.
2014. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A megfelelő folyadékbevitelre figyelj, hogy ki ne száradj, egyébként egyél azt, ami jólesik. Sokan nem bírnak enni az első trimeszterben. Egy barátnőm pedig 6 hónapig narancson élt.
2014. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi:),próbálok többfélét enni de rosszullét nemigen akarja engedni.Az is vicces hogyha valamit nagyon megennék akkor abból is pár falatot birok enni ..aztán persze mégis úgyérzemmagam hogy éhes vagyok de nembirok enni normálisan.

És nagyon sokszor alukálnék:):(

Inni azért sokat iszom hacsak kortyokat is nehogy abbólis azán baj legyen

2014. aug. 21. 15:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elején és a végén is normális. Az első 6 hónapban hanytam, azért nem volt étvágyam.az utolsó kettőben már nyomta a gyomrom.de egészséges lett a baba
2014. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok vele...7hetes vagyok.Egyfolytaba rosszul vagyok,nem eszem szivesen semmit,hanyok...eleg rossz...:( kicsit fura nekem h ilyen rosssz kozerzettel tud bennem fejlodni valaki!Czeizel Endre viszont azt mondta minel rosszabbul van egy kismama annal erosebb a mazat
2014. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem hogy enni, de inni sem tudtam kB. a 11. hétig. Éreztem, hogy enni kellene, de egyszerűen nem ment. Zuhanyozni is csak négykézláb tudtam szinte elvanszorogni, azt hittem, nem fog elmulni. Az első 3 hónapot végig ágyban töltöttem, de szerencsére elmúlt.
2014. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a 10 héten. Amit úgyahogy megtudok enni az csoki, chips, keksz, kóla.. :D Na jó, meg a gyümölcs, azok jöhetnek. Valamelyik nap megkívántam a stefánia szeletet krumplipürével meg francia salátával. Anyósom egyből meg is csinálta nekem, neki ültem, kb 2 villával ettem belőle és felfordult a gyomrom. :D De múltkor a chipstől is rosszul lettem. Védőnő azt mondta változatosan kell táplálkozni, hús, zöldség, gyümölcs... ahogy sorolta úgy forgott a gyomrom. :)
2014. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia

5-15.hetig hanyas,etvagytalansag. 16.het ota sincs jobban etvagyam,nem esik semmi ugy igazan jol mint terhesseg elott,azert eszem mert muszaj!

22hkm

2014. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát egy picit megnyugodtam hogy nemcsak nálamvan így:$

én6heteske vagyok mégcsak,de remélem minden rendben lessz most

2014. aug. 21. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!