Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mennyire normális...

Kismamák, mennyire normális hogy ali alig van étvágyam és inkább rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Azért csipegetek az ételekből nehogy baj legyen,de nagy ritka ha kivánok valamit,mert inkább többször rosszul leszek a kajától,ilyen van valakinek ?Normális valamennyire?

Valamelyiknap a szimpla rizs látványától hányingerem lett elég durván.

Első de sajna elvesztett babánál állandóan ettem volna.


2014. aug. 21. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 28.hétig nem volt étvágyam. Néha rosszul voltam de csak a hustol. Semmi nem esett jol muszálybol ettem. Aztan ugy 30 hetesen lettem kívános de akkor meg mar nem fért belém csak parfalat. Eredmeny: +6kg szülés után ugyanannyi voltam mint elötte majd par nap mulva 3kgal kevesebb.

Nincs vele gondcsak igyal sokat meg szedj vitamint. És örülj h nem a nonstop hányos vagy.

2014. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Már nemtudom mit tegyek vagy egyek.

A kaják szagától is rosszul vagyok,ha NÉHA kivánok valamit eszem belőlle egy keveset és mintha jóllaktam volna,de utána látni se birom az ételt,este már égett a gyomrom nemtudom arra mi jó?

Inni azért iszok!

De ez az evés dolog megviselő,mert így úgyérzem alig van energiám és feküdni akarok egésznap...

2014. aug. 25. 13:40
 13/16 anonim ***** válasza:

gyomorégésre a Renny -t kimondottamn ajánlják terheseknek


amúgy én úgy próbáltam enni, hogy először is azon kezdtem gondolkodni, hogy egyáltalán mit ennék meg, mi csúszna le atorkomon :)és mindig valami lédús gyümölcsös koktélok, vagy kész zöldségsaláták jutottak eszembe (gondolom mert mindig szomjas és szomjas voltam)így hát amikor pl dinnyéről (görög, sárga)volt szó, az ment egész nap akár :)


javaslom neked is, hogy először gondolkodj mi ízlene

2014. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

*lehet nem koktélnak hívják amire gondoltam

de pl barack, ananász, meg nem tudom mik szoktak össze darabolva lenni, asszem talán tejszínhab, vagy pudinggal(?)egybeöntve..ilyesmikre gondoltam

2014. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Háth énis mindig agyalok mit ennék,már néha hülyénis érzem magam hisz sose válogattam ennyit és 1kajából többször is birtam enni de most:/...

aztán sokszor ár szédölgök is..remélem minden rendben lessz

2014. szept. 2. 13:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok, és nálam még mindig tart:-) Inkább gyümölcs, az amit eszem, persze igyekszem főtt ételt is enni. Ilyen esetben az orvosom javasolta a mindennapi terhesvitamint.
2014. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!