Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv. Kb 7 hetes kismama...

Üdv. Kb 7 hetes kismama lehetek. Jövőhéten megyek orvoshoz. Írnátok tapasztalatokat ki mit élt meg ezekben a hetekben? Erősen émelygek savam van és remegek. Normális ez? Ki vagyok purcanva egy sétától csak pihenni tudok

Figyelt kérdés
Aggódom első terhességem.26 éves vagyoki.Tegnap nem volt ennyire intenziv.

#7 hetes #felfujodás
2014. aug. 29. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki maskent eli meg. En 8 hetes vagyok most. Ez a 3. terhessegem, egy kisfiam van.

Az elso sajnos itt hagyott minket. Akkor szedultem iszonyatosan. Szornyu volt.

Kisfiammal vegig hanytam a 9 honapot.

MOst nagyon jol vagyok. Van emelyges de eddig csak 2x hanytam - hurra! Este 8-kor mar aludni szeretnek es ha Anyum segit akkor napkozben is.

Kitartas! semmi sem tart orokke. Pihenj ha tudsz!

2014. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezekben a hetekben hasonlóakat éltem meg mint te. Nem kell aggódnod!:)

Bár minden terhesség más,rám mégis nagyon jellemző volt a tipikus,és klasszikus terhességi tünetek:)

5 hetes lehettem mikor megtudtam, hogy babás vagyok.Egyébként én 22 éves:)

Tehát mikor elmaradt a menzesz,jöttek ám szép sorban a tünetek, elején nem tudtam enni,fogytam is. Étel undor és illat undorom volt. Hiába voltam éhes egyszerűen mindentől felfordult a gyomrom,a pogácsa segített és a cola:)

Aztán jött a hányinger,émelygés,hányás időszak:(

Egyszer volt csak hogy szédülök,de akkor azt hittem leborulok a székről..

Állandóan csak aludtam volna,és állandóan csak pisiltem volna:D Arra nem volt erőm, hogy felöltözzek és elmenjek a közeli boltba,lusta voltam és úgy éreztem magam mint aki ledolgozott 16 órát egyhuzamban:)Nekem a 10.hét volt a legdurvább.. Sose felejtem el!

14.héttől mintha elvágták volna! Egyik napról a másikra, semmi bajom nincsen. Kicsattanok a bőrömből, állandóan mehetnékem van,nem lehet lelőni se:) Semmi hányinger(egyb.5-ször hánytam ami elvileg nem számít soknak,nekem annak tünt)

Semmi émelygés,nagyon jó étvágy,jó kedv(bár nem mindig)

Jelenleg könnyű a terhességem,eddig:) Néha ha nem tudnád, hogy baba van a pocakomban nem is tudnám, hogy terhes vagyok annyira nincsenek tüneteim:)

Most 25 hetes leszek és ráadásul nem is híztam sokat,4kg-ot.

Ilyenkor nagyon mennek a hetek,észre sem veszed és túl leszel ezen a nehéz időszakon, mármint a 12.gyötrelmes heten :) És jön az élvezeti része:)

Pihenj sokat,mert a testednek és a babádnak jelenleg erre van most szüksége:) Nem véletlen ezt igényled:)

És persze kitartást!! Hamarosan könnyebb lesz:)

Bocsi ha nagyon hosszú lett:)

Boldog babavárást:)

Üdv. 24+5hkm

2014. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!