Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban járó kismamák,...

Utolsó hónapban járó kismamák, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Kész vagytok már mindennel? Mivel töltitek a napjaitokat? Várjátok már a szülést?

2014. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 4. vagyok.

Voltam a dokimnál ma, NST volt és méhszáj vizsgálat. Azt mondta a méhszáj már alakul. Most 2100, ez is valami, legalább már nem teljesen zárt. Csütörtökön megyek a kórházba ismét NST-re, a dokim lesz ott, lehet hogy megint megvizsgál. Szombatra vagyok kiírva, kérdeztem tőle, mi lesz, ha addig semmi se történik? Azt mondta 1 hét türelmi idő lesz még, de akkor már minden nap kórház... (mármint be kell járni minden nap)

Jóslófájás még mindig semmi.

Megkezdődtek a kérdezősködések a család, az ismerősök, nagyfiam ovis társainak szülei részéről: "Naa, mi a helyzet? Még mindig egyben? De mostanában kéne születnie, ugye?"

Én már olyan feszült vagyok, úgy izgulok!

2014. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Valakinél valami fejlemény?

Iskola/óvodakezdés rendben lezajlott?


Utolsó: remélem nem húzza el nagyon. Majd írj holnap, hogy mit mondott a doki!

Én is holnap megyek hozzá, kíváncsi vagyok, hogy állunk most.

2014. szept. 3. 16:45
 13/48 anonim ***** válasza:

Szia!

1.-es vagyok. Iskola, óvoda kezdés megvolt, a kisfiam még nem akar kijönni, sajnos a front sem hatotta meg. Fájdogáltam, tegnap hajnalban voltak 6-8 perces összehúzódásaim több mint 1 órán át, de nem fájtak és egy zuhanyzás után le is álltak. :(

Pedig nagyon szerettem volna már a kezemben tartani. De úgy néz ki ő másképp gondolja :)

Kíváncsi vagyok én is a többiekre is hogy hogyan állnak. :) Hétfőn voltam nst-n, már mutatott összehúzódásokat az is, de nem szülési fájdalmak sajna.

2014. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
Sziasztok.csatlakozom.en is 14re voltam kiirva.ket hete viszont az orvis azt mondta barmikor johet a baba, annyira lent van.a mehszaj felig nyitva, nagyon kemeny volt a hasam allandoan.irt fel magneziumot haskemenyedesre.tegnap elott voltam nala.megilyedt hogy meg hogy nem tortent semmi.holnap vissza kell mennem, azt mondta befektet egy klinikara...tegnap viszont hasmenesem volt.ma reggel ujra es az ejjel orakon keresztul fajt a derekam egesz a vesemig.remelem ma mar jelentkeznek az igazi fajasok es kijon a kis ficsur.annyira vagyom ra es rettegek az inditastol, vagy csaszarozastol.kisfiut varok, de mar nagyon :)
2014. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Voltam a kórházban, megvolt megint az NST, vérnyomásmérés, aztán csináltak áramlásvizsgálatot is. Minden rendben, és a múlt heti labor eredmények is meglettek, azt mondta a doki, vérkép tökéletes, meg a hüvelyváladékból vett mintát is vizsgálták, nincs baktérium, nincs gomba, minden csodás. Méhszájat nem nézett most. Következő lépés: szombaton be kell menni vizsgálatra, de akkor nem az én dokim lesz ott. Utána hétfőn megint, akkor ő lesz.

Szombatra vagyok kiírva. Hát én is nagyon félek, hogy mi lesz, ha magától nem indul meg. Nekem aztán semmi összehúzódásom, derékfájásom nem volt még eddig. Félek a sok vizsgálódástól, hogy nagy lesz esetleg a baba, félek az indítástól, a császártól, mindentől. Az első gyerkőcöm megszületett a 38. héten, elfolyt egy adag magzatvíz, úgy indult.

Nagyon drukkolok én is mindenkiért, lányok!

Kedves Kérdező, te is írd majd meg, mi volt a dokinál!

2014. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem sietik el a gyerekek. Mondjuk érthető, ki hagyná ott az ötcsillagos szobát és a non-stop szobaszervizt a bizonytalanért?:)

14: mennyire vagy nyitva? A babánál minden rendben volt NST-n? Drukkolok neked is, hogy minél előbb kibújjon.


Én is voltam ma dokinál, a helyzet változatlan. A baba élénk, bár a tappancsot nem érte el, akárhogy fészkelődött, pedig nagyon próbálkozott. Jelen állás szerint akár túl is hordhatom. Mondjuk kíváncsi leszek, hogy mit látnak majd az ultrahangon kedden. A legutóbbin elég érett volt a méhlepény.

2014. szept. 4. 19:57
 17/48 anonim válasza:
14.vagyok.hat az elobb ertem haza a dokitol.azt mondja 1,5 cmt tagultam.most hivtam haza a ferjem, menjunk be a korhazba.csak jobb helyen leszek ott mint itthon.azt mondta az orvos teljesen lent van mar es ha beindulnak a fajasok mar tolni kell mert a vajudason tul vagyok...erdekes...nem nagyon ereztem :)))) szoritsatok :*
2014. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: aztamindenit! Ilyet még nem is hallottam! Szorítok nagyon.

Én kicsit elszomorodtam. Mára vagyok kiírva, voltam a kórházban. NST, majd méhszájvizsgálat volt. Azt mondta az ügyeletes doki, hogy mostanában tuti nem lesz ebből szülés, teljesen zárt (C3000) a méhszájam. Az a poén, hogy hétfőn meg a saját orvosom azt mondta vizsgálat után, hogy szépen alakul, elkezdett nyílni, C2100. Na most mi van, ki tévedett???

Holnap megint menni kell a kórházba, NST lesz csak.

2014. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
4-es voltam, ez lemaradt
2014. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

14: ejha! Én is szorítok nagyon! Majd írj, ha tudsz.


4: Sajnálom, hogy így álltok. Remélem, hogy minél előbb előbújik a pici.

2014. szept. 6. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!