Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban járó kismamák,...

Utolsó hónapban járó kismamák, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Kész vagytok már mindennel? Mivel töltitek a napjaitokat? Várjátok már a szülést?

2014. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hogy vagytok? Valakinél született azóta baba?:)

4-es, már otthon vagytok?


Ma voltam a védőnőnél, mesélte, hogy rajtam kívül az összes szeptemberi kismamájuk megszült múlt héten a frontok hatására. Nálunk semmi változás sincs. Pedig most már nagyon szeretnék szülni, de a kiscsaj remekül érzi még magát odabent. Ha így folytatjuk, úgy kell majd kirobbantani.

2014. szept. 15. 12:39
 32/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok 9-es válaszoló vagyok és még egyben.

Uh szerint holnap leszek 39+2 hetes, mensi szerint 39 hetes kereken. Napjában többször van jóslóm...de így ennyi....sajnos a front nem hozta meg a babánkat...baromi türelmetlen vagyok már....

Lányomnál összebújtunk a férjemmel, és rá 2 órára elfolyt a magzatvizem...most ez sem jött be:P Nagyon ragaszkodó ez a kiskrapek:] Szerdán megyek legközelebb NST-re..meglátjuk a dokim mit mond.

2014. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Majd írd meg, mit mondott a doki!

Nekem az éjjel iszonyúan elkezdett fájni a derekam és nagyon húz a hasam alja is. Remélem, hogy ebből már lesz valami.

2014. szept. 16. 15:05
 34/48 anonim ***** válasza:

9-es vagyok..izgi:) Írj ha van valami!!:)

Hanyadikára vagy kiírva?

2014. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

26-ra.

Egyelőre semmi változás. Ha holnapig nem történik semmi, akkor holnap NST után megnézetem a dokival, hogy állunk.

2014. szept. 17. 06:03
 36/48 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Voltam ma NST-n..babó jól van. Jövőhét hétfőn kell legközelebb mennem NST-re, de már a kórházba. Ha szerdáig nem történik semmi akkor be kell feküdnöm és megindítják a szülést. Hát azért örülnék ha magától megindulna.

Ha jövőhét keddig nem akar kibújni akkor lehet kipróbálom a bába koktélt...állítólag hatásos...meglátjuk.


Majd írd meg, hogy mit mond a dokid:)

2014. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Csak megindul magától addig.


Nekem reggelre minden fájdalmam elmúlt. Volt NST, a baba remekül érzi még magát. Én egy minimálisat tágultam, de a doki szerint ennyivel még túl is hordhatom. Jövő csütörtökön kell mennem legközelebb.

2014. szept. 18. 15:15
 38/48 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Hát azért izgi itt a finisbe:) Vajon az 1-es válaszolóval mi lett? Tuti megszületett a babója, de nem láttam, hogy írt volna.


A bábakoktélt nem fogom kipróbálni..mert olvastam rosszakat is róla, inkább nem kockáztatok.

Tegnap vettem egy meleg fürdőt, ma ittam tonickot, jó fűszeres csípős petrezselymes kaját ettem most este...nemsokára veszek egy meleg fürdőt és várom a csodát:P

Állítólag ezeknek mind szülésbeindító hatása lehet...rajtam ne múljon:)

Holnap a fahéj a soros:D

Holnapra melegfrontot mondanak...vajon az is indíthat be szülést?

2014. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Hűha! Látom, itt már minden előkerült.:) Nem tudom őszintén szólva. Múlt héten vagy 6 napig volt kettős front, akkor sokaknál beindult, de azért nem minden babának esett le, hogy most front van és születni kellene.

Én is örülnék, ha mostanában érkezne, a férjem a következő pár napban nem dolgozik és ő tudna bejönni velem. Egyébként meg anyukám, de az nem ugyanaz.

2014. szept. 19. 10:51
 40/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1-es vagyok. Szeptember 10.-én 23.55-kor megszületett a kisfiam 3500 gramm és 53 cm-vel. :)

19.30-kor folyt el a magzatvíz, 20.30-kor már kapaszkodós fájásaim voltak. Viszonylag gyors, de fájdalmas szülésem volt, de mégegyszer végig csinálnám a bébiért. :D

Ti hogy vagytok???

2014. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!