Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban járó kismamák,...

Utolsó hónapban járó kismamák, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Kész vagytok már mindennel? Mivel töltitek a napjaitokat? Várjátok már a szülést?

2014. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Ma megint vizsgáltak, méhszájam most már 2111! :-) És ez biztos, mert néztek magzatvizet is, ahhoz pedig valamennyire nyitott méhszáj kell. Minden rendben van, tiszta a víz, az nst görbe is jó, vérnyomás is.

Ha ma sem sikerül szülni, akkor holnap ismét kórház. Már csütörtök óta minden nap járok, csak pénteken nem voltam.

Ma vagyok 40+2 hetes.

2014. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1-es vagyok, szurkolok nektek, én holnap megyek nst-re, remélem a méhszájamat is megnézik mert nagyon kíváncsi vagyok... Jajj de jó lenne már szülni csajok :) Vasárnapra vagyok kiírva, de csak vánszorog az idő...

2014. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Megy a drukk mindenkinek, hogy minél előbb jöjjenek a lurkók!


Én ma teljesen beparáztam. Egész eddig nem féltem a szüléstől, de ma kivert a víz. Abban reménykedek, hogy ott ilyen baromságokon nem lesz időm és erőm gondolkodni.

2014. szept. 8. 22:32
 24/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1.-es vagyok. Tegnap voltam nst-n a délelőttim sajnos nem lett jó, ezért du. megismételték, ettől függött, hogy befektetnek-e. A du. viszont már jó lett, felélénkült a kicsikém, úgyhogy haza jöhettem. A doki nem vizsgált, úgyhogy a méhszájamat nem tudom hogy áll. Bízom a frontban hátha valami történni fog. Ma lesz terhesgondozás, szerintem még utoljára elmegyek hátha megtudom a méhszájam állapotát is, nagyon remélem, hogy nyíltam is már... :) Ti hogy vagytok? Valakinél van már babóca?

2014. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 4-es vagyok.

Nekem ma azt mondta a dokim NST és vizsgálat után, hogy szerinte holnap szülünk. :-)

Méhszáj C2222.

Reggel 6 óta görcsölgetek, eddig semmi ilyen nem volt, meg is ijedtem kicsit, mondtam a páromnak, hogy szerintem holnapig sem húzzuk. De ezek valószínű csak jóslók, azóta enyhültek is, ritkultak is. Megpróbálok lepihenni.

Reggel amúgy tiszta rosszul voltam, hányinger, gyengeség, a görcsök, de már jobb.

40+4 hét

2014. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Drukkolok nektek!


Én tegnap voltam ultrahangon, minden rendben, bár kisebb a baba egy héttel, de azt mondták, hogy nem kell aggódni. A férjem és én is pici babák voltunk, úgyhogy valószínűleg a lányunk se lesz egy óriáscsecsemő.

Holnap NST, kíváncsi vagyok, hogy látnak-e valamit. Hétfő este óta görcsölök és elég sokat keményedik a hasam. Hátha jelez valamit.

2014. szept. 10. 16:12
 27/48 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ma reggel megszuletett a kisfiam 6.50-kor, 3370 g 56 cm. Ugy jott mint egy raketa, alig ertunk be a korhazba, az orvosom nem ert oda, ugyeletesnel szultem. De minden oke, jol vagyunk, en mar mennek haza... Nagyon drukkolok nektek, es itt leszek tovabbra is.
2014. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

9-es válaszoló vagyok.

Gratulálok kedves 4-es válaszoló:)

Ha van egy kis időd meséld el milyen volt a szülés. Hány óra alatt lett meg a kiskrapek?:)


Én tegnap voltam NST-n és vizsgálaton. Elég sűrű keményedéseim voltak..

2 hete még teljesen zárt voltam, most már 2100-as értéket írt a doki a papíromra és 3400g-ra saccolta a babyt. Ma teljesen megszűntek a jóslóim...nagyon szeretnék már szülni..viszont még mindig elmondhatom, hogy nagyon jól bírom testileg a terhességet...lányomnál ilyenkor már csak roskadoztam a fotelembe és egész nap csak neteztem. Most pont az ellenkezője..teljesen fel vagyok pörögve..2 hete még ajtót festettem, és kb. 1 hete minden nap rám jön a takarítás...persze nem nappal, hanem olyan este 10 körül...és mint a robotok hajnali 1-2ig csutakolok (persze már minden ragyog)....szóval nem vagyok 100-as:D

Most vagyok 38+4 hetes

Ti, hogy vagytok?:)

2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Gratulálok, 4-es!:) Ügyes volt a pici, nem húzta el a dolgot.
2014. szept. 11. 15:06
 30/48 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, 9-es. Még van vissza 2 hét, de folyton mondogatom neki, hogy gyere már ki, gyere már ki. Van egy olyan érzésem, hogy nem sieti el. Volt ma NST, a baba jól van, bár a felénél elaludt. Én pedig változatlanul. Pedig azt hittem, hogy legalább egy picikét nyíltam múlt hét óta, de nem, semmi.
2014. szept. 11. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!