Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon terhesség vagy...

Ez vajon terhesség vagy premenstruációs tünetek?

Figyelt kérdés

- Az alhasam fáj, de nem ott lent, ahol mensi előtt szokott, picit fentebb.

- A melleim mintha egy kicsit növekedtek volna, de csak minimálisan, de abszolút nem feszülnek (mensi előtt szoktak).

- Kb egy hétig volt erősebb fehéres sárgás darabos folyásom.

- Fáj a derekam is, bár ráestem 3 napja így lehet hogy azért (is).

- Gyomorégésem még nem volt, így nem tudom, milyen, de szerintem az nincs.

- Gyakori vizelési inger nem jelentkezett, se fejfájás.

- Fáradtságérzetem nincs.

- Mensit aug 5-ig várom, de mivel nincs mellfeszülésem így terhességre gyanakszok. Együttlét július 18-20 körül volt, de 26-án még megjött.

Kérlek segítsetek, szerintetek van esély terhességre a leírt tünetek alapján?



2014. aug. 31. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nincsenek rosszulléteim sem, hányinger, émelygés, kívánósság (még?) nem jelentkezett.
2014. aug. 31. 18:58
 2/8 anonim válasza:
szerintem premenstruacios tunetek,a sargas folyas pedig fertozes lehet
2014. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuneteim ugyanezek csak en fazok is es gyomoregesem is van. es ma negativat teszteltem...
2014. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam, szept. 5-ig az aug. 5-ig helyett.

Én holnapután akarok tesztelni, remélhetőleg negatív lesz (még nem igazán tervezzük a babát).


Köszi mindkettőtöknek!

2014. aug. 31. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az utolso egyuttlet ota mar menstrualtal, akkor nem vagy terhes.
2014. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De nem lehet, hogy az még csak "berögzülés" miatt jött meg? Elvégre előtte 4-6 nappal voltunk együtt kb, és annyi idő alatt nem ágyazódik be egy petesejt.



Néha büfögök meg alul is "jár a szél", pedig általában nem szoktam. Ennyi terhességi tünetet tudok megállapítani.

2014. szept. 2. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megvalaszoltad a kerdest magad: "Elvégre előtte 4-6 nappal voltunk együtt kb, és annyi idő alatt nem ágyazódik be egy petesejt. "

Peteeresed valoszinu mensi elott 12-14 nappal volt. Ergo, nincs esely a megtermekenyitesre. Ha pedig volt soron kivuli peteered (csekely az eselye), akkor meg nem tudott hova beagyazodni, mert addigra levalt a nyalkahartya.

2014. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazad lehet belátom.

Csak akkor nem tudom, miért késhet, ennyire hatással van rá a stressz, meg hogy mostanában alig eszek többet 2 szendvicsnél, vagy nem is tudom?! ...

2014. szept. 2. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!