Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit felek, szekrekedes,...

Kicsit felek, szekrekedes, fajdalmak! Baj lehet? 20hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos szekrekedessel kuzdok, es amiota nem sikerul wcre menni azota enyhe nyomasokat erzek az alhasamban, es szurkal is. A huvelyem es a vegbel kornyeken is erzek kisebb nyilalasokat, hasogatast, altalaban akkor mikor erzem a szekelesi ingert..de wcre hiaba megyek.

Ezek a szekrekedes miatt lehetnek? Vagy esetleg baj lehet?

Es a baba mozgasa okozhat az alhasban ha erzem h lent mozog nyilalast, szurast?

Elso babam, es kicsit paras vagyok!:(

Segitsen legyszi aki jart hasonlo cipoben!!

20hkm



2014. szept. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a székrekedés okozza. Mivel próbálkoztál eddig?
2014. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rengeteg gyumi ami segitett korabban, azota a meleg vizet, lekvart, tejet probaltam. Eddig talan a tej valt be..de sajnos nem mindennap jarok szerencsevel!:(

De neha felelmetes erzes ez a mindenfele szurkalas hasogatas..a babam mozog rugdos rendesen.

Beres magneb6ot szedek, egyszer egy kiados hasmenest okozott..mikor tobbet kellett bevennem..de ezzel utana nem probalkoztam. Feleslegesen nem szedem be..

Koszonom hogy irtal! Kicsit megnyugodtam!

2014. szept. 17. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! A 21 heten pont igy voltam én is és nagyon megijedtem. Egy hetig nem tudtam wc-ni ennek az lett a vége hogy 3 napig nyomtam az ágyat mivel erősen nyilaldozott az alhasam. Nyaralni voltunk külföldön. Előre azt hittem baj van aztán ahogy pihentem alább hagyott. Sok magnéziumot szedtem és sok joghurtot ettem. Valamennyire segített de néha még most is kínoz a székrekedés. Ilyenkor a mehed is nagyot nő ha nem erőteljes a nyilalas és nincs vérzés akkor semmi baj. Pihenj sokat és elmúlik. Kitartást!
2014. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pedig a magnéziummal nagyon jól el lehet operálni. Amúgy is kifejezettem ajánlják a szedését ugye a kontrakciók, görcsök elkerülése érdekében. Be kellene vhogy lőni az adagodat, hogy pont jó legyen. Nekem most jó a 250 mg (tehát egy tabi, csak ketté osztva). De volt olyan gyermekem, akivel 1, 5-2 rendszeres szedése kellett. Nem árt, nyugi!
2014. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso!

Megnyugszom..csak eleg sokszor jelentkezett ma a nyilalas hasogatas..es megijedtem.

Nem nagyon eros..es nem is faj, csak kellemetlen.

Az alhasam kezdett el kicsit nyomni nemreg de elmulik majd ujra..de nem erosen es nem gorcs hanem mikor wczni kell ugy fajt.

Hat remelem gyorsan atmegyek ezen az egeszen..mert neha a fraszt hozza ram.

Koszii megegyszer!

2014. szept. 17. 15:35
 6/8 A kérdező kommentje:

:)

szedem a magneziumot, de napi 1et rendszeresen a 250mgosat.

Szednek tobbet is csak nem tudom mi lenne a normalis mennyiseg, mert van h kell siman ketto, de van h eleg egy. De volt ra pelda hogy egy nap 3at be kellett vegyek, es felek magamtol sokat beszedni..igaz hasmenest okozhat..de bizonytalan voltm ilyen teren!

Koszi neked is!

2014. szept. 17. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én szülés utáni első nagy wcre használtam ezt, de szerintem hatásos lehet nálad is:


Sió frissen préselt alma-őszibarack, próbáld meg fél óra alatt a 0,75 litert lenyomni

2014. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor próbáld a másfelet mondjuk egy bő hétig, kiderül. 3* felet.
2014. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!