Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz szívhang az NST-n?...

Rossz szívhang az NST-n? Másnak is volt már így?

Figyelt kérdés
Ma voltam NST_n , ahol volt mozgás a kicsinek, de nem fel hanem lement a szívhangja 100-90-re. Az orvos meg a hölgy aki csinálta azt mondta nyugodjak meg ez nem kóros. Utána mozgásnál már feljebb ment. Most olyan 150 körül vert a szíve, ha mozgott 160. De kicsit megijedtem. Tegnap jöttem haza a korházból, mert hétfőn fájásaim voltak. Ott minden okés volt uh is volt, áramlással is minden rendben.
2014. szept. 19. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. szept. 19. 15:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Ha valami gond lenne a babával biztos szóltak volna az orvosok..Ne aggódj...
2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi reméljük hogy szólnak ,nekem volt egyik Uh-n közölte az aszisztensnek a doki hogy a jobb agykamra tágassága ,diktálta!!

Amikor rákérdeztem ,bunkón közölte a doki majd 2 hét mulva ha lesz valami elmondja mi lesz!!Olyan ideges lettem szerintem tuti 150 felment a vérnyomásom

2014. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ez olyankor van, amikor pl.nekinyomódik a köldökzsinórnak és egy kis időre mondjuk elnyomja/megnyomja.

Nekem egyszer volt ilyen, 95 körülre lement neki, levert a víz mindenkit, akkor mondták, hogy ez olyankor szokott lenni.

Bradycardia amúgy, úgy hívják.

2014. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltam ismét NST-n , minden rendben volt, jó lett.
2014. szept. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!