Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűntudatom van, adnátok tanácsot?

Bűntudatom van, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, a 6. héttől kezdve olyan szintű undorom van mindentől, hogy szinte semmit nem bírok megenni. Száraz dolgokat bírok csak enni (pl. pogácsa vagy pirítós), joghurtot és gyümölcsöt. Kb. ezek a fő táplálékaim. Semmi nem esik jól, meg hát ha meg is kívánok valamit, az nem mindig egészséges. Pl chips, fagyi, mogyorókrém, cola...van hogy rendes kaját is kívánok, pl. tojásleves vagy spagetti, de ezeket rendszerint kihányom. A lényeg, hogy mindenhol azt olvasom, hogy változatosan és egészségesen kell ilyenkor táplálkozni. De nekem egyszerűen nem megy! Nem tudok ránézni a húsra, a tejre, a zöldségre! Az egyetlen egészséges dolog amit megeszek az a joghurt és a gyümölcsök..Nagyon bűntudatom van, ugye nem ártok ezzel a babának? Ma is mogyorókrémes zsemlét ettem, meg fél zacskó chipset (meg két körtét). Szóval szerintetek?
2014. okt. 20. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a 15. héten vagyok és az elmúlt napokban kezdek végre jobban lenni, a 6. héttől kezdve ugyanez volt nálam is, mint nálad...mindentől undorodtam és csak a sós dolgokat tudtam magamba erőltetni (pedig a terhesség előtt kifejezetten édes szájú voltam, bár lehet ez majd nemsokára visszaáll). Nekem a doki azt mondta, azt egyek, amit tudok, a terhes vitamin pedig tökéletesen támogatja a szervezetet (és nem kell plusz folsav!).

Én almát és szilvát eszegettem, hogy legalább ne legyek éhes.

Kitartást és türelmet kívánok neked!

2014. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Alig várom, hogy ezen túl legyek...Mindnekinek nagyon boldog babavárást!
2014. okt. 21. 13:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég sűrűn volt ebédem és vacsorám a csoki!! :D semmi gond nincs ezzel.
2014. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!