Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5D uh-n 12-13 hetesen mennyire...

5D uh-n 12-13 hetesen mennyire látszik a baba? Nemét mekkora sansszal tudnák megmondani?

Figyelt kérdés
A 12 hetes kombinált tesztet ahol csináltatom, ott 5D-ben nézik. Fizetős hely, komoly géppel és neves szonográfussal. Én 12+5napos leszek akkor. Nem a neme a legfontosabb, de azért kíváncsi vagyok. (két fiú már van, lányt is szeretnénk :)) Tud vki képet mutatni esetleg, hogy mennyire látható másnak ilyenkor a baba neme? Kösziii

2014. okt. 26. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan csak 4D-n voltam 12 hetesen, de nagyon szépen látszott. Aztán 14 hetesen, 3D-n megmondták a nemét, 2 lány után kisfiú érkezett :) Ha a baba fekvése jó, akkor szerintem megmondják. Majd írd meg milyen volt :)
2014. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aki olvasta a kérdésem és érdekli a végkifejlet: Ma voltam az 5D uh-n. Szépen látszott! Minden ujját megnézhettem külön (kezén-lábán), látszott, hogy tátog... Szóval jó volt! A végén 3D-ben láthattam róla képeket, ez nagy élmény volt! (a 3D képeket meg mindent megkaptam dvd-n, itthon is meg tudom nézni) ÉÉÉs, azt mondja a szonográfus hölgy, hogy kislány! :) (úgy mondta, hogy nem tudta mit szeretnénk) Nőgyógyászom véleményét kikértem erről, hogy ilyen korán mondanak vmit: szerinte csak tippelésre megy aztán vagy bejön, vagy nem. Meglátjuk! Karácsony előtt már tuti lehet majd tudni, akkor lesz 19-20hetes, akkor már a nődokim is megmondta az előző kettő babánál.
2014. nov. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!