Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kettő hét múlva a 32 hetes...

Ha kettő hét múlva a 32 hetes sztk-s ultrahangon nem tudják majd megmondani a baba nemét, akkor kérhetem azt a szonográfusoktól, hogy pár nap múlva ismételjék meg az uh-t?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2014. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
menj 4-d-re vagy magán dokihoz.
2014. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, fizetős UH-ra elmehetsz, akár sima, akár 4D-re.
2014. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs semmi probléma, akkor nem csinálnak pluszban uh-t.
2014. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az UH-t nem azért csinálják, hogy megmondják a baba nemét, az csak mellékes.

Magán UH-ra menj el, ha már nem bírod cérnával, egy ügyes szonográfus már rég megmondja ennyi idősen, kb. 15 hetes kortól lehet látni 100%-ra.

2014. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Nem kell ahhoz elmenni 4d-re hogy meg tudják mondani hogy fiú vagy lány!!!!!!!A 4d az azt jelenti hogy 4dben nézheted nem azt hogy megmutatja baba nemét...sokan tévhitben élnek!A lényeg hogy megmutassa mi van a lába között és azt 2d-vel is lehet látni!!Szerintem elég egy sima 2d re valahova elmenni magán úton.Boldog babavárást!

2014. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert azt sztk-s uh-n nem fontos a nem meghatározása. A baba egészsége a lényeg, ha nincs gond, nem fognak uh-ni, majd a 38. héten mehetsz a következőre.

Miért nem mentetek el 4d-re? Mi emiatt is mentünk el 30 hetesen, bár nekünk 19 hetesen látták a nemét az sztk-ban, de biztosak akartunk lenni benne!

A nődoki küldhet plusz uh-ra, legalábbis nálunk így volt, mikor kértem,hogy 9 hetesen nézzük meg a babát, mert 6 hetesen láttam utoljára és akkor még nem volt szívhangja.... :)

Az sztk-ban ennyi uh van, ha nincs gond

0. 5-8 hét között

1. 12 hetesen (tarkóredő)

3. 18-20 hét között (genetikai uh)

4. 32 hetesen

5. 36-38 hetesen

Mivel a 3-4 uh között sok idő telik el célszerű elmenni 4D-re!

2014. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kimaradt a 2-es... :) Bocsi.
2014. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hú, de szigorúak a válaszolók! Szerintem nyugodtan kérheted. Nálunk, igaz a dokim csinálja (sztk), de minden egyes vizsgálatkor bekukkantunk az én kérésemre, hogy minden ok-e. Legutóbb tegnap előtt voltam, én is szerettem volna tudni, hogy fiú vagy lány, de sajna nem mutatta meg magát. Egyébként 24 hetes vagyok.

Szóval, nyugodtan kérdezd meg, hogy lehetne-e erről szó, pár perc az egész. Max. nemet mondanak.

2014. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!