Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik? Ki...

Hogy vagytok kismamik? Ki hanyadik hétben van?

Figyelt kérdés

Ki tudja már a baba nemét?

Eldöntöttétek már a nevet vagy még gondolkodtok?

Készen áll már a babaszoba?



2014. okt. 27. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én még a legelején vagyok, tegnap lett + a tesztem.

Kalkulátor szerint 4+4 hetesek vagyunk :)


Semmi tünet, még szerencsére, csak fáradt vagyok, de nagyon-nagyon :)


Te? Hanyadik hétben jársz? kisfiú? kislány?


-Ancsi

2014. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13. hetet kezdtem! A 12. hétig a halálomon voltam: napi 2-3 hányás, -6kg stb... Van már egy 2 éves kisfiam, egyenlőre kislánynak mondták a mostani babát. Vannak már kedvenc neveink, de még nem végleges.
2014. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem kislányom lesz,Izabella lesz a neve. A második neve vitatéma.

A szoba 80%-készen van,még sokat kell mosnom,vasalnom,illetve légzésfigyelőt vennem. Energikus vagyok de az éjszakák már nem annyira jók. Fáj a hátam,derekam,reggelre kőkemény a hasam mert nem kelek fel arra,hogy pisilnem kell :(

egyébként 4kgt híztam,szinte csak a hasam nő,aa karom,combom pedig vékonyabb ,mint terhesség előtt. Az elejét nagyon megszenvedtem,infúziót is kaptam.

Kérdező? Te hogy vagy?

32hkm

2014. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1:nagyon gratulálok neked :)))

Hát igen én is így kezdtem,aztán felse akartam kellni.

Sok-sok boldogságot.

Én mostanság már jól vagyok,én is 6 hétben vagyok,eddig borzalmas volt...reggeli hányingerek,de sosem múltak el még mindig egész nap hányingerem van,fáradt vagyok,szédelgek,de örülök mindennek mert végre összejött a baba.:D még nemtudjuk milyen,a véglegeset várjuk ahol már bizti,hogy fiú vagy lány.

De majd megírom,hogy milesz.


2-Sajnálom,hát igen,szerencsés vagyok,hogy nem hánytam.

Na akkor örülhet a család,egy kistesónak :)

Kitartást!!


3:Az nagyon szép név :) Nekem is nagyon tetszik az a név.

Mosnod?Vasalnod?

Igen hát sajnos olyan nálam is van és olyankor nem a legjobb.Hát az viszont nem jó ha vékonyabb vagy mint elötte.

Szegénykém sajnálom.

De mindenkinek nagyon sok boldogságot és gratulálok mindenkinek!!:)

Én is jól vagyok,még csak most kezdünk nagyobbakat venni,pl: babaágy,kocsi stb..

De a babaruhából van nagyon sok és sok mindent már most kaptam ajándékba.

Mint látom nem sok van már hátra neked :)

2014. okt. 27. 15:19
 5/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 33+1 hetes vagyok kislánnyal. Linett lesz a neve:)

A baba szoba teljesen kész, megvan a kicsinek minden. Még van 1-2 apróság amit ki kell mosnom,vasalnom neki és ennyi.

Már nagyjából a saját kórházi cuccom is megvan,pár apróság kell még:)

Tök sok energiám van:) fel-alá mászkálok,teszek-veszek,aztán eljön az este és "haldoklok:)"

Nagyon nehezen alszom el:( és nagyon keveset is alszom:(

A pocakomat se nagyon tudom már hova "pakolni":) körbe vagyok párnázva:D

Kedves kérdező.. Neked első baba? Hogy fogadta a család a nagy hírt? :)

2014. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

27+5 hetes vagyok az első babánkkal.Kislányunk lesz(legalább is 4D-n 100%-ra mondták 3 hete).A neve Kamilla Viktória lesz.A babaszobának jövő héten állunk neki,nagyon erső bordó színe van,nem szeretnék egy kisbabának ennyire vad színt.Bár félek nehéz lesz eltűntetni,de majd kiderül.A bébi holmik nagy része már mind megvan,csak az apróságokat kell beszerezni,mint cumi,cumisüveg és a baba ápolásához szükséges dolgok.

2014. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok. Kisfiú, a nevét még nem tudjuk, de mg van időnk :) A babaszobánál is még csak a festésig jutottunk el, a többi még várat magára :)
2014. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34 hetesek vagyunk, fiam lesz mindene megvan, készen van. alig várom :)
2014. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Neked is gratulálok,akkor neked is nemsokára megszületik.

Na akkor már semmi más nem kell neki.Na akkor nemsokára tényleg megvan mindig.Ez jó "fel-alá mászkálok,teszek-veszek,aztán eljön az este és "haldoklok:)"

Igen első baba,elösször rosszul fogadták,de utána örültek neki,sőt már várják hogy babázzanak.

2014. okt. 27. 18:41
 10/28 anonim ***** válasza:
Kérdező:Megkérdezhetem miért nem örültek neki?Egyébként az én anyósom sem szárnyallt a boldogságtól,de most legutóbb azt mondta mikor kiderült,hogy lány és felhívtuk,hogy örül neki.6-os voltam :)
2014. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!