Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik? Ki...

Hogy vagytok kismamik? Ki hanyadik hétben van?

Figyelt kérdés

Ki tudja már a baba nemét?

Eldöntöttétek már a nevet vagy még gondolkodtok?

Készen áll már a babaszoba?



2014. okt. 27. 14:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Mikor megmutattam édesapámnak a 12hetes uh-képet le kellett ültetni,mert leesett a vérnyomása :DDDD

32hetes

2014. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Neked is gratulálok,akkor neked is nemsokára megszületik.

Na akkor már semmi más nem kell neki.Na akkor nemsokára tényleg megvan mindig.Ez jó "fel-alá mászkálok,teszek-veszek,aztán eljön az este és "haldoklok:)"

Igen első baba,elösször rosszul fogadták,de utána örültek neki,sőt már várják hogy babázzanak.


6:Neked is gratulálok,és hogy bírod?

Szép lesz a neve.Hát egy kisbabának nem való erős vad szín,nekünk ha kislány akkor halvány rózsaszín ha fiú akkor kék,vagy zöld.

Festék?Vagy tapéta?

Ha festék azt is meglehet oldani,2-3 évet voltam párommal lakberendező,legalábbis lakásokat újítottunk föl.Azok is meglesznek.


7es neked is sok boldogságot.

Persze van még időtök eldönteni.:)

Nálunk is még vár a babaszoba.


8as gratulálok nagyon,akkor már minden szupi!:)

Végül is nemsokára jön a gólya.


És kinek milyen lesz a babaszobája?

2014. okt. 27. 18:58
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia:)

Csatlakozom én is, 26. Hetet töltjük első babámmal,aki kisfiú, Balázs lesz a neve. :)

Nagyon aktív kb. a 20. Hét óta,pörög-forog a pocakban...

Engem a terhesség elején is teljesen elkerült a rosszullét,és a mai napig nincs hányingernek jele.

Gyomorégés viszont annál inkább,most kicsit talán a salvus víz enyhítette+ nagyon odafigyelek,hogy ne egyek savas dolgokat,de szörnyű,sokszor már a torkomat is marta :(

Ilyenkor mondják a környezetemben,hogy sok haja lesz...:) hát,ha igaz ez a régi mondás,akkor nem lepődünk majd meg ,ha megszületik a drága és csak hajat,és hajat látunk :))

a babaszobát karácsonyra szeretnénk berendezni,hogy utána már ne legyen vele felfordulás :)

Te kislányt,vagy kisfiút szeretnél?

jó babavárást :)

2014. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrég töltöttem a 30. hetet. A babával minden rendben, én meg itt ülök darabokra törött, majd összedrótozott térdkaláccsal. Szerdán lesz egy hete, hogy hazajöhettem. A gyerekszoba kb. kész, két nagylány (8 és 5 évesek) várják a harmadik leányzót!
2014. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 8+4. Múlt héten eléggé ramatyul voltam (émelygés, hányinger, hányás), de talán megmaradok. :) A héten meglesz a vérvétel, jövő héten a kiskönyv, arra két héttel a következő vizsgálat. Nemét még nem tudjuk, ettől függ a neve (ha fiú, én választok, ha lány, az apja :D ), babaszoba nem lesz (egyelőre), a mi szobánkban fog aludni, tehát csak babasarok lesz, maaajd.

Minden jót mindenkinek!

2014. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

6-os persze hogy megkerdezheted,azert nem orultek mert szerintuk meg fiatalok vagyunk,bar anyukam azt mondta hogy tudom kezelni,de szerinte meg tanulnom kellett volna es dolgozni.

De 17eves korom ota dolgozom,bebiszitterkent es takaritokent.

De tudja hogy en igy szerettem volna es mostanabban kerdezgetni hogy vagy!?mivan veled,hogyvan a baba.

Stb..Es latja a pocakomat mindig mesel hohy velem milyen volt.


11es szegeny de remelem jobban van.:)


13as neked is gratulalok,szep lesz a neve a kis Balazsnak:))

Orulj neki legalabb tudod,hogy jol van es elenk.

Ennek orulj,hogy neked semmi ilyesmid nincs mas majd meghal ezek miatt.

Igen nalunk is ezt szoktak mondani,hogy ha eg vagy marja akkor sok haja lesz a babanak:))

es milyen lesz a szoba?

en igazabol kislanyt szeretnek nagyon,de a kisfiunak is orulok csak egeszseges legyen.

Nalunk a lanyok vannak tobben,a paromnal az anyjatol2fiu es 2lany.az apjanak 2fiu es 2lany.

Neked is jo babavarast.


Uristen 14es mit csinaltal magaddal?

viszont neked is boldog babavarast nemsok van mar hatra neked sem.

Na az nagyon jo hogy varjak,mar legalabb feltudjak fogni hogy lesz teso.

2014. okt. 27. 22:14
 17/28 A kérdező kommentje:

15os neked is gratulalok:)

sajnos valakinek vannak rosszulletei valakinek nincs semmi.

Akkor te is elvagy,most jo darabig.

Ja ertem de melletetek is boven ellesz.

Ha fiu te valasztasz,ha lany akkor a parod?Ezt hogy hogy?

Nekedis boldog babavarast.

2014. okt. 27. 22:20
 18/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok!:-) Mi 16+2 hetesek vagyunk, és most jött el az az állapot hogy nem hányok , energikus vagyok , élvezem ezt a csodálatos állapotot, és meg vagyok hatódva az első érezhető kis mocorgásoktól. :-) Ha fiú lesz , Kristóf, ha lány akkor Szabina lesz, még nem tudjuk biztosra, de bizonytalanra már mondták hogy kislány. Külön babaszoba nálunk nem lesz lévén a lakásban minden egybe nyílik, de a kiságy, pelenkázó, babakocsi már megvan.:-) Necces indulás volt ,párkapcsolati, családi , anyagi problémákkal , kórházi éjjelekkel epe-problémák miatt, de ma már süt a Nap. :-) Mindenkinek Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!:-)
2014. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.Eredetileg festésre gondoltunk,de mostanában megfordult a fejemben,hogy mi lenne ha 2 falon tapéta lenne,a másik kettő meg hozzáillő színbe festés.Most per pillanat a halvánx lila felé hajlok.

Nekem is sokat ég a gyomrom,pedig terhesség előtt sosem fordult ilyen elő velem.Hát meglátjuk bejön e. :D

15-ös:Mi is megosztottuk.Bár nálunk fordítva volt,mert egy fiú név volt ami nagyon tetszett,de azt a férjem leszavazta,így mondtam neki,jó,akkor ez a te feladatod.Azt a lányt nevet is leszavazta amit szerettem volna adni elsőre...Az egy kicsit jobban tetszett volna,mert nagyon ritka,de mégsem Dzsenifer és társai.

Kérdező:Hány éves vagy,hogy fiatalnak gondoltak hozzá?Egyébként én 27 vagyok,28 leszek mire a lányunk megszületik,de anyukám szerint még én is gyerek vagyok.Szerintem nálunk ez sosem fog változni. XD Lehet ez azért van,mert én vagyok a legfiatalabb a tesóim közül.

18-as:Én is ezt a nevet adtam volna a fiúnknak,ha a férjem nem szavaz le. :)

2014. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Szia 18as :)

Köszönöm hogy itt vagy és megosztod velünk.

Hát igen csodálatos az ilyen,legalább jobban vagy.

Nagyon szép nevek ezek is :)

Na az is jó legalább mellette leszel,bármikor amikor kell csak felveszed. :)

Uh hát akkor nem volt kellemes kezdés,de mostmár minden nyugi mint olvasom.Az a lényeg hogy mostmár jobban vagy.:)

És gratulálok a babához :)

Neked is boldog babavárást és könnyű szülést :)

Írj nyugodtan hogy mivan veled,a szülésig és utána is :)


6-os na az nagyon jó,a szüleimnél is így volt megcsinálva,mályva színű a szoba és a középső falon pedig 2-3 tapéta,mintás és hozzá illik. :)

Nem csúnya,ajánlom neked is.Igen mostanában divat a lila,sok ismerősömnek lila lett a babaszobája.

Hát igen,talán hajas baba lesz.

Igen nálunk is ezen ment a vita,ami nekem tetszett az neki nem ami neki az nekem nem.

Én szeretem az Emma nevet,vagy Elizabeth stb...

Fiúnak pedig,az Alexander vagy Krisztopher,ezek is nagyon tetszenek vagy Dániel.

Ha fiú ő választ,ha lány akkor én.


Én 20 vagyok a párom 24.Fiatalnak fiatalok vagyunk,de van tapasztalatom a gyerekekkel,3-4 év.

Tudok már mindent,amit kell.

De az a baj,hogy ha 30 vagy több leszek akkor is fiatalnak fognak gondolni mivel a kislányuk vagyok és ez soha nem fog változtatni :)

Rajtam kívűl van 2 nővérem és egy húgom.

Persze nem olyan könnyű belegondolni abba hogy a lányod gyermeket vár,aki elötted nőtt fel stb..

2014. okt. 28. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!