Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik? Ki...

Hogy vagytok kismamik? Ki hanyadik hétben van?

Figyelt kérdés

Ki tudja már a baba nemét?

Eldöntöttétek már a nevet vagy még gondolkodtok?

Készen áll már a babaszoba?



2014. okt. 27. 14:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Elvesztettem az egyensúlyom az udvaron és hogy ne a hasamra essek tettem még egy pár lépést, és ennek köszönhetően egy betonszegélynek estem térddel.

Köszönöm és neked is nagyon boldog babavárást kívánok!

2014. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

14-es Mielőbbi gyógyulást. :)

Kérdező:Nekem is tetszik a Krisztopher név,de mivel itthon élünk,ezért ebben a formában nem adnám,ezért szerettem volna a magyar megfelelőjét,de le lettem szavazva.A férjem az Alex nevet választotta a ha fiúnk születik,nekem is tetszik,de zavar,hogy ezt már nem lehet becézni,így én Alexandert szerettem volna,és akkor hívtuk volna Alexnek.De a férjem megnézte valami netes oldalon,hogy a teljes nevével milyen jelleme lenne majd a gyermekünknek,és ezzel a keresztnévvel egy kis zsarnok lenne,így a férjem mondta,hogy kizárt,Alex és nincs apelláta.Köszi a megerősítést,akkor elgondolkodom ezen a tapétás dolgon.

6-os voltam. :)

2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ó még azt lefelejtettem,hogy az én favorit lánynevem a Szorina lett volna.De a férjemnek nem tetszett.Azt mondta valószínűleg azért,mert még nem hallotta és ezért furcsa neki.
2014. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

14es gyogyulgassal,mielobbi rendbejovest kivanok.

Koszon hat megvan nekem is:))


6os:Hat nekem a Krisztopher tetszik,de az Alexander a kedvencem arom belement nehezkesen,de azt mondta jo.

Hat igy nem a legjobb a nev,igy mar nem lehet becezni.

Nalunk csak igy lehet az Alex.

Mi is megneztunk ezt azt a nevekrol.

Nekem tetszik a Natasha,mivel felig orosz vagyok es a Natalia.

A paromnak a Natasha tetszett,a masikra azt mondta hogy olyan mintha telenovela sorozatbol vettem volna.

Nincs mit,csak egymashoz illo dolgok kellenek es persze a butorhoz is jol nezzen ki:)

A Szorina is szep,furcsa meg ense nagyon hallottam.De legalabb egyedi.

2014. okt. 28. 21:38
 25/28 anonim ***** válasza:

#15 vagyok, elírtam, 7+4 voltam, azaz ma már 7+6. :D

A névválasztás meg úgy van, hogy páromnak van egy régi kedvenc lányneve, nekem meg két kedvenc fiúnevem, és egyikünknek sincs ellenekező nemű kedvenc neve, szóval ennyi. :D

Múlóban a rosszullétek, jelenleg lelkiismeret-furdalásom van az állandó farkaséhségtől és a rengeteg megevett péksüteménytől. Remélem, nem lesz terhességi diabétesz a vége... :(((

2014. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Na akkor nem kell ezen agyalni,hát igen én is olyan farkas éhes vagyok mindig,de nem eszem össze vissza inkább csak gyümölcsöket.
2014. okt. 30. 13:11
 27/28 A kérdező kommentje:
Na ezen a héten ki hogy van??:D
2014. nov. 3. 14:21
 28/28 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.A múlthét az szörnyű volt,sokat bajlódtam a savammal,majdnem minden este hánytam,pedig már jó ideje vége volt a rosszulléteknek.De tegnap mintha elvágták volna,újra farkasétvágyam lett,és a savamat sem érzem.Hétfőn megkaptam a vérvétel eredményeket,sosem volt gond a vérképemmel,hát most van...Szerdán töltöm a 29.hetet,és jövő kedden megyek a következő kötelező uh-ra.
2014. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!