Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégén is meg tudják nézni...

Hétvégén is meg tudják nézni a kórházban, hogy minden rendben van-e a babával?

Figyelt kérdés

Tegnap is próbáltam meghallgatni a szívét fonendoszkóppal (most már szépen hallottam az utóbbi időben), de bárhogy kerestem nem találtam. Most is meghallgattam a hasam minden részén többször is, de nem hallottam. Mozogni, mintha éreztem volna a nap folyamán, de most elbizonytalanodtam, mert gyengébb mozgások voltak és kezdem azt bemesélni magamnak, hogy csak bélmozgások voltak. Most hirtelen minden rosszra gondolok. A kórházban van ilyen ügyelet? Bocsánat, lehet hülye kérdés, de még sose mentem be hétvégén. Hétfőn megyek NST-re, de addig megőrülök, ha nem találom meg a szívhangot vagy rúg legalább egy nagyot.


37 hkm


2014. dec. 13. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
hát én ennyi idősen amikor meg nem szűnő, folyamatos(egész nap, estére sem múlt) haskeményedéssel bemenem, azt mondták bent kell maradnom. kérdeztem anélkül meg sem vizsgálnak? NEM. és inkább hazajöttem.
2014. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha bemész azzal, hogy nem érzed mozogni biztos, hogy megvizsgálnak
2014. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, szerintem is, ha mondod, hogy nem érzed mozogni, akkor az ügyeletes orvos biztos, hogy megvizsgál! Én nem hiszem, hogy be kell feküdnöd ha csak nincs probléma, de lehet hogy ez kórház függő, én a 38. hét végén voltam benn egyszer az ügyeleten, és nem fogtak ott.
2014. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia

Ez azt jelenti, hogy ma meg nem is érezted? Menj az ugyeletre es mond, hogy nem érezted jo hosszu ideje! Mar tul nagy ahhoz, hogy ne érezd akar par órán keresztül is! Remelem minden oké, irj ha megnyugodtal!

38+3hkm

2014. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj be az ügyeletre azzal, hogy nem érzed mozogni a babát. Ilyenkor már azonnal megvizsgálnak, nem csinálnak ügyet belőle, hiszen nem normális dolog, hogy nem igazán akar mocorogni a gyerek. Ha nincs gond, ezer százalék, hogy nem fektetnek be. Nem bolondok, hogy maguknak gondot csináljanak plusz egy emberrel. Nálunk például még 10 perces fájásokkal is dobálják ki az embert.
2014. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

üdv kérdező

hogy alakult az éjszaka?

2014. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Minden rendben?
2014. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bementél?
2014. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jajj de izgulok ertuk!
2014. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Még nem mentem be, mert valamennyit mozog a baba, igaz, kevesebbet és gyengébben, mint szokott, de itthon meggyőztek, hogy most már várjam meg a holnapi NST-t, kedden meg ultrahang. Nyugtalan vagyok, de remélem minden rendben lesz.
2014. dec. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!