Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégén is meg tudják nézni...

Hétvégén is meg tudják nézni a kórházban, hogy minden rendben van-e a babával?

Figyelt kérdés

Tegnap is próbáltam meghallgatni a szívét fonendoszkóppal (most már szépen hallottam az utóbbi időben), de bárhogy kerestem nem találtam. Most is meghallgattam a hasam minden részén többször is, de nem hallottam. Mozogni, mintha éreztem volna a nap folyamán, de most elbizonytalanodtam, mert gyengébb mozgások voltak és kezdem azt bemesélni magamnak, hogy csak bélmozgások voltak. Most hirtelen minden rosszra gondolok. A kórházban van ilyen ügyelet? Bocsánat, lehet hülye kérdés, de még sose mentem be hétvégén. Hétfőn megyek NST-re, de addig megőrülök, ha nem találom meg a szívhangot vagy rúg legalább egy nagyot.


37 hkm


2014. dec. 13. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
jólvan,ahogy gondolod..:)
2014. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én se tudom, hogy jó döntés volt-e, de most már csak kibírom holnap reggelig. Ha nem éreztem volna egyáltalán, akkor biztos bementem volna, de így lehet hogy csak épp olyan pózt vette fel, ahogy nem tud rendesen mozogni. Legalábbis remélem.
2014. dec. 14. 19:17
 13/20 anonim ***** válasza:
vannak nyugisabb napok....lehet most növésre megy az energia...nekem is volt, hogy aggódtam...majd írd meg mi volt nst-n:)
2014. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2014. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Remélem, minden rendben van veletek!
2014. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Elvileg minden rendben van, köszönöm.

Igaz, hogy kisebb és könnyebb mint korából adódóan kellene lennie, de az orvos szerint csak egyszerűen kicsi baba.

NST-n se volt igazán hajlandó mozogni, csak egy kis unszolásra, nem tudom mitől lustulhatott be, régen sokkal aktívabb volt.

2014. dec. 16. 19:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez természetes! Készül a szülésre :)
2014. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jobban mondva a születésre :)
2014. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
biztos kevés már a helye:)
2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget! Bármilyen napszakba, akár hétvégén is babát megnézik ultrahangal
2021. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!