Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem késői időpont?

Szerintetek nem késői időpont?

Figyelt kérdés
december 18 án volt meg utoljára. Majd január 16 án csináltam tesztet még negatív volt, majd január 25 én csináltam még egyet, az már pozitív volt. Felhívtam az orvosomat kértem időpontot de csak februá 9-ére kaptam. nem túl késői időpont, szerintetek hamarabb tényleg nem látja?

2015. jan. 26. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! En 6 hetesen mentem eloszor, mert mindenhol azt olvastam, hogy akkor mar tuti latni lehet, es meg a szivahngra is van esely, erre a dokim rogton mondta, hogy hat kicsit koran jottem, nem is lattunk semmit csak petezsakot. Kicsit megremultem, ket het mulva kellett visszamennem, ott volt a kicsi babuci kalapalo szivvel :) akkor kiderult, hogy a meretei alapjan 8 nappal le van maradva, tehat azert nem lattuk eloszor, valoszinuleg kesobb fogant. Szoval egyaltalan nem baj, ha nem kapkodod el es megkimeled magad ettol a remulettol :))))
2015. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
jaj de jó! akkor meg nyugtatok köszönöm. még a héten bemegyek dolgozni, de rettentő rendesek a munka helyemen velem, figyelmesek. és jövőhétre egész hétre kiírtak nekem szabit. nagyon rendesek a munkahelyemen :) pedig hogy megvoltam ijedve :) mindenki óvatos volt segítőkész.
2015. jan. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!