Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nehezen telt el az...

Másnak is nehezen telt el az első 12 hét?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik babánk 5 hetes vagyok de komolyan momdom.mintha az első lenne 24én megyek majd dokihoz de majd meg olyan nehezen telnek a napok! :)
2015. febr. 13. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok kedves kérdező :)

5 hetesek vagyunk és 23.-án megyünk dokihoz, nekem első baba lesz. Az idő? Mintha egyhelyben állna :))

2015. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a második babát várom, 9 hetes vagyok, de míg meg nem születik, úgysem leszek nyugodt 😃 Azt hiszem, az első terhesség ebből a szempontból nehezebb volt, most van már, aki ne hagyjon unatkozni... Minden esetre így is hosszúnak tűnik ez a pár hét
2015. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én tettem fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Azóta kórházban is feküdtem, mert volt egy hematómám, szóval lassan ment az idő. Most már kicsit gyorsabb.


14 hkm

2015. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok! Én elmúltam már 11 hetes, pontosan 10 hetesen volt az utolsó ultrahangom, de komolyan mondom, hogy a frász tör ki, hogy minden rendben van-e. Ez az első terhességem és fogalmam sincs, hogy mi mikor jó vagy rossz. Ráadásul a héten sajnos elkaptam valami fránya vírusfertőzést, lehet, hogy influenzát, elkezdett emelkedni a hőmérsékletem, de végül sikerült mindenféle praktikákkal 37,5 alatt tartanom. Remélem, hogy semmi baja nem esett a picinek!

Jövő héten kell mennem dokihoz és úgy érzem, hogy soha nem jön el ez az idő.

Bár émelygésem van, úgyhogy remélem, hogy minden rendben lesz!

2015. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Borzasztó nehezen, több okból is. Az első babámat várom, de második terhesség, az elsőnek missed ab lett a vége 9 hetesen. Gondolhatod... 3 hét telt el a pozitív teszt és az első vizsgálat között, azt végigparáztam. A vizsgálatra olyan arccal mentem be, mint aki akasztásra megy, valahogy nem tudtam elképzelni az előzmények után, hogy minden rendben lehet (7 hetes voltam). Minden rendben volt, 8 és fél hetesen megint voltam, rettegtem, hogy azóta nem él, de ismét minden rendben volt. Utána már csak a 12 hetes következett, 1 hónap rettegés. Mondjuk annyiból "jó" volt, hogy nagyon erős rosszulléteim voltak, egész nap szenvedtem, hánytam sokszor, és úgy gondoltam, hogy akkor biztos jól van a baba, tehát valamennyire megnyugtatott (az első terhességnél nem voltak tünetek). Ugyanakkor rohadtul szenvedtem is, szóval ez ilyen kettős volt, örültem is neki, meg vártam is, hogy végre elmúljanak, úgyhogy duplán vártam a 12. hetet.

Az UH-n minden tökéletes volt, de a rosszullétek a 14. hétig mentek, aztán rosszul már nem voltam, de hánytam még a 16.-ig néha, szóval jól megszenvedtem vele. De megérte, már van cuki hasam, érzem a mozgását, és megtudtam, hogy kislány :) Igazából hamar elment az a 12 hét, csak akkor tűnt úgy, hogy vánszorog az idő, de mire észbe kaptam, már ott is volt :) Azóta meg repül az idő, pedig most szívesen lelassítanám picit, végre jól vagyok, megnyugodtam, és élvezem a terhességet. Kitartás nektek, hamarabb túl lesztek az elején, mint gondolnátok :)

18hkm

2015. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia én lombikos vagyok tegnap előtt volt a beültetés és majd csak 23-án kell mennem vérvételre!! meg őrit a várakozás! nagyon nehezen telnek a napok!
2015. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ma toltottem a 11.hetet de nagykn lassu volt....szoval tudom mit erzel :D jah es meg igy is van egy franya hetem :😁
2015. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!