Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hamarabb menni ultrahangra?

Lehet hamarabb menni ultrahangra?

Figyelt kérdés
A 12 hetes ultrahangra 4 nappal mennék el hamarabb mert még dolgozom és csak így tudnám meg oldani mivel a szombat vasáranp is közbe jön és akkor meg nincs rendelés..Szerintetek az a 4 nap az nagy baj?
2015. febr. 24. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 11 hét 4 naposan voltam, a dokim azt mondta ez így jó, a lényeg, hogy a 11-13 hét között menjek.

De nem egy helyen olvastam, hogy kifejezetten kérték, hogy betöltött 12. hét után menjen a kismama.

Dokid van? Nem tudod felhívni, megkérdezni?

2015. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11-13. hét között kell menni, viszont ilyenkor még hihetetlen gyorsan nőnek és az az 1-2 nap is számít, hogy jobban lássák. Ráadásul ha mensi alapján el van számítva a kor akkor is az a jobb, ha inkább pár nappal később mész. Ahogy az előző válaszoló is írta inkább kérdezd meg az orvosodat.
2015. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsen fogadott orvosom!
2015. febr. 24. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ahova tartozol. Legrosszabb esetben visszahívnak kicsit későbbre a 13. hétig, szóval nem fogsz lemaradni semmiről, nyugi.
2015. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ahol bejelentkeztél UH-ra és ott megnéznek, ha még túl kicsi akkor visszahívnak.
2015. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kórházfüggő. Menstruáció szerint pont a 12. héten hívtak be, de akkor 11+3 hetesnek mérték. 4 nappal később visszarángattak. (Épp azon a héten kezdtem az egyetemet, más városban, utazgathattam ide-oda, egész napos hányingerrel, és hiányoznom is kellett.) Ezek szerint nem mindenhol mindegy az a 4 nap sem...
2015. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor menny el amikot neked jo...es utana majd az orvos utba igazit:)


12hkm

2015. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!