Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyukánál 20 év jó életkor,...

Az anyukánál 20 év jó életkor, a család alapításra?

Figyelt kérdés
Vagy ezek közül melyik jó,szerintetek? (18-19-20-23-26-29-34-36 év)

2015. febr. 25. 14:55
1 2 3 4
 31/33 sandrachnologic ***** válasza:
Viszont ha lakhatnatok igy es a tu dontesetek, azzal csak a magától dolgat nehezititek es az idő meg megy. Persze nem is érett mindenki a gyerekvallalasra lelkileg sem huszonevesen. Nekem szerencsere nagyon jo a kapcsolatom az anyosommal (Isten nyugosztalja, apósom mar nem el), de ha fordított helyzet lett volna, hogy a mi részünkről van haz es a sajat szuleimmel éltünk volna, azt én se vállaltam volna, mert veluk nem jövünk ko annyira tul jol, mint anyosommal. Akkor mi is ott lennénk, ahol a part szakad. Sajnos az elet ilyen. En nem szoktalak meg teged sem es mar az első kommentemben is irtam, hogy én nem nézem le azt sem, aki 40 évesen szül, mert ugy alakul vagy karriert épít stb. Mindenkinek lélekben kell éreznie főképp, az anyagiakat meg a döntések menten alakítani. Igazabol ha van mit enni, van hol lakni, es az egyik szülő dolgozik akkor lehet gyerekezni. 😊 Mert a babának ugysem a fisher price korforgo fog számítani meg a huszonezres brendon ágynemű es a tobb százezres bababutor, hanem a szereto szulei.
2015. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

30-as, te valami álomvilágban élsz.

Hitel kamat nélkül? Na, azt megnézem. Max. 0% THM áruvásárlási hitel, amit 10 hónap alatt ki kell fizetned. Erre lakást nem kapsz.

Nagyon jól átgondolt hitel nem létezik ma, nem tudom 5-10 év múlva lesz-e v. egyáltalán hol fog az ország tartani, de a hitelt, jól át kell gondolni.

Mindegy is, minden álmod váljon valóra, kedves 25 éves.

Ez olyan, mint húgom barátjának a beszólása: Most 26 éves, azt mondja 4 év múlva szeretne gyereket, mert nem akar nyomorogni.Házat apjától kapott, hitelmentes. Ismerem 4 éve a srácot. Most sem él jobban, mint 4 éve, félévente munkahelyet váltogat, tesómmal keresnek ketten kb. 250 ezret és teljesen felélik 1 hónapban. De, majd 4 év múlva vállal gyereket, mert nem akar nyomorogni. Magyarul, nem mond le a cigiről, nem mond le a kajarendelgetésről és társai. 4 év múlva sem lesz jobb neki, mert igazából nem is tesz érte, csak álmodozik, hogy talán jobb lesz. Furcsák ezek a huszonévesek, tisztelet a kivételnek.

2015. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani. Én 20 évesen egy tizenéves kislány szintjén voltam érzelmileg. Most vagyok 30, és most sem érzem magam késznek az anyaságra. (Mondjuk nem is fenyeget ez a "veszély", lévén egyedülálló.)


A lényeg, hogy érett személyisége legyen a nőnek, és stabil egzisztenciája. Nem árt, ha stabil párkapcsolata is van. Vállalhat persze egyedül is, ha késznek érzi rá magát.

2015. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!