Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fej körül 5mm folyadékecho,...

Fej körül 5mm folyadékecho, lehet ebből még valami jó?

Figyelt kérdés
Ma a 12 hetes vizsgálaton azt mondták, hogy a baba nyaka és feje körül 5mm folyadékecho van, valamiöfejlődési rendellenesség, valószínű el kell vetetni :( volt valaki, aki hasonlóan járt? Ha igen, van esély rá, hogy megmaradhasson? Mit jelent ez pontosan? Nem akarom elveszíteni.

2015. ápr. 15. 19:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Istenem...

Az orvos nem magyarazta el, hogy mi ez, es mik a kilatasok?

Nagyon drukkolok!

2015. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Csak azt mondta, hogy valószínűleg el kell vetetni majd, nem mondta, mi ez, hiába kérdeztem, holnap megyünk Győrbe, ahol áegvizsgálják, és kiderül a sorsa, és reménykedek, hogy meg lehet oldani ezt, mert nagyon sokkolt (tervezett baba)
2015. ápr. 15. 19:38
 3/38 anonim ***** válasza:
Amint lehet, beszélj az orvosoddal, vagy ha nincs, menj el rögtön holnap rendelésre! A legrosszabb a bizonytalanság szerintem, ha végül rendben is lesz minden, akkor is stresszeled magad és a babádat is. :( Ilyen problémáról még nem hallottam, elég gonosz dolognak tartom az ultrahangostól, hogy nem magyarázta el, mire utalhat, mik az esélyeid. :(
2015. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
És köszönjük, nagyon reménykedünk azért
2015. ápr. 15. 19:39
 5/38 A kérdező kommentje:
Én sem hallottam még, és neten sem találok semmit erről, nagyon ijesztő.. :(
2015. ápr. 15. 19:40
 6/38 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok neked, bízzunk benne, hogy csak elnéztek valamit. :( Én is rákerestem gyorsan, de semmit nem találtam róla.

Ha úgy érzed, írd meg holnap, ha már tudsz biztosabbat.

2015. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Énis drukkolok! Holnap írj!
2015. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Ha már biztosat mondtak holnap, megírom majd. Köszönöm a bíztatást.
2015. ápr. 15. 19:55
 9/38 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nagyon sajnálom. Remélem minden rendben lesz. Szorítok nagyon. Ezt a kérdést a múltkor tette fel valaki.nem tudom mi lett velük. Szerintem írj rájuk priviben. Nagyon szorítok, és kitartás. Majd kérlek holnap jelentkezz.

2015. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam neki, meglátjuk, mit ír (ha visszaír)
2015. ápr. 15. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!