Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fej körül 5mm folyadékecho,...

Fej körül 5mm folyadékecho, lehet ebből még valami jó?

Figyelt kérdés
Ma a 12 hetes vizsgálaton azt mondták, hogy a baba nyaka és feje körül 5mm folyadékecho van, valamiöfejlődési rendellenesség, valószínű el kell vetetni :( volt valaki, aki hasonlóan járt? Ha igen, van esély rá, hogy megmaradhasson? Mit jelent ez pontosan? Nem akarom elveszíteni.

2015. ápr. 15. 19:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

''nem mondta, mi ez, hiába kérdeztem''


Hogy lehet ekkora taplo egy orvos???

En biztos ki nem jottem volna addig a rendelobol, amig nem mond valamit.


Tok mindegy, hogy magan vagy sztk, jogod van ahhoz, hogy megfeleloen tajekoztatva legyel!


Holnap gondolatban veled leszunk.

2015. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igazáböl nem volt lelkierőm vitázni, szöhoz is alig jutottam, azt hajtogatták az asszisztenssel, hogy egy beteg babát nem szabad megtartani, inkább most derüljön ki, hogy beteg, stb. Nem fogom fel még mindig ezt az egészet, hiszen leszoktam a kávéról, cigiről, gyógyszerről, alkoholról csak a baba miatt még a fogantatás előtt, és hiába. :'( mégis beteg :'( nem igazságos
2015. ápr. 15. 21:00
 13/38 anonim ***** válasza:
Persze, abban igazuk van, hogy minél hamarabb derüljön ki, hiszen sokkal jobban kötődik hozzá az ember, ha már nő is a hasa, netán érzi is mozogni. De az a minimum a tanács mellé, hogy tájékoztatniuk kellett volna tisztességesen mindenről: mit okoz ez az eltérés, milyen rendellenesség következménye lehet, mik az esélyek, változhat-e még egyáltalán bármi stb.
2015. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
igen, ez érdekelt volna engem is, de anmyit se mondtak, hogy mi ez, csak valószínűleg fejlődési rendellenesség és kétszer egymás után nem fordul elő. De az, hogy mennyi esélyem van, vagy hogy mi is ez a betegség, nem mondta, pedig kérdeztem tőle. Azért jó lett volna ha valamit mond azért, de holnap már szakember biztos mond valami biztosat. Szeretném ha meg lehetne menteni azért :(
2015. ápr. 15. 21:10
 15/38 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek!!
2015. ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos a nagy tarkóredővel, 5 mm fölött illetve az általad leírt elváltozással szinte biztos, hogy életképtelen a baba. Sajnálom, de egyetlen esélyed, hogy az orvosod valamit félrenézett. A redőnél előfordul, hogy hozzánéznek valami mást is, ezért lesz vastag, miközben nem az. Ha felajánlják a kromoszóma vizsgálatot akkor feltétlenül csináltasd meg, ha első baba.
2015. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Hygroma colli, sajnos nem tarthatom meg, felajánlották a kromoszómavizsgálatot, de ahhoz el kell járnom (egyedül) Győrbe, ki kell várni az eredmény, és akkor már meg kell szülni a babát. Ezt nem bírnám, így is kikészít :'( holnap be kell feküdnöm, és kiveszik :( nincs remény...
2015. ápr. 16. 14:52
 18/38 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom :-(
2015. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Arra nincs lehetőség, hogy a kettőt egyszerre csinálják? Nálunk így szokás, azért is írtam.


Sajnálom :(

2015. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, sajnos nem lehet, azt mondták, "élő szövet kell hozzá, de a megszakírás után már ugye nem az"... :'( már beszéltem is az orvosommal, reggel várnak, nem hiszem el még mindig. Senkinek nem kívánom ezt, köszönöm a bíztatást azért.
2015. ápr. 16. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!