Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fej körül 5mm folyadékecho,...

Fej körül 5mm folyadékecho, lehet ebből még valami jó?

Figyelt kérdés
Ma a 12 hetes vizsgálaton azt mondták, hogy a baba nyaka és feje körül 5mm folyadékecho van, valamiöfejlődési rendellenesség, valószínű el kell vetetni :( volt valaki, aki hasonlóan járt? Ha igen, van esély rá, hogy megmaradhasson? Mit jelent ez pontosan? Nem akarom elveszíteni.

2015. ápr. 15. 19:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szegénykém. :( Arra gondolj, hogy esélye sem lenne az életre, előbb vagy utóbb elhalt volna magától is. :(( A legjobb megoldás ez így mindkettőtöknek, bármilyen szörnyű is kimondani. :( Nagyon szorítok, hogy minél kevesebb fájdalommal megúszd!
2015. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Sajnos ő már nincs. Senkinek sem kívánom, hogy ezt átélje, borzasztó. Maga a művelet nem, az altatásban 20 perc volt, lelkileg viseli meg az embert.
2015. ápr. 17. 20:24
 33/38 anonim ***** válasza:
Részvétem. :(
2015. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Jaj istenkém :( Annyira sajnálom. Kitartás drága :(
2015. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

4 babam ment el. Az utolso szules kozben.

Most nincs vigasztalo szo, tudom.

Olellek.

2015. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
az még sokkal rosszabb, nagyon sajnálom :( borzasztó lehet. Sikerült azért babát összehozni? Remélem, igen, ha még próbálkoztok, sok sikert kívánok hozzá, nem lehet könnyű 4x is átélni ezt a fájdalmat :(
2015. ápr. 18. 12:26
 37/38 anonim ***** válasza:

Sikerult, 23 hetes vagyok, de kinyilt a mehszajam es fekudnom kell. Gondolhatod mennyire felek.


Nagyon remelem, hogy sikerul hamar feldolgoznod a gyaszt, es ujra probalkoztok. Szinte nulla az esely, hogy megegyszer igy jarj.


Ha barmiben tudok segiteni, nyugodtan irj privit.

2015. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy vele már nem lesz semmi baj, de ha mégis beindulna a szülésed véletlen, már jó esélye van a túlélésre, 22-23 hetesen már meg tudják menteni a babát, ahogy olvastam. Kitartást neked, el sem bírom képzelni, mekkora félelem lehet benned a baba miatt :( legjobbakat nektek és pihenj nagyon sokat!
2015. ápr. 18. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!