Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon durván eltorzult az...

Nagyon durván eltorzult az arcom kb már 2 hete, a kezeim lábaim olyan vizesek 2-3 napja hogy az ujjaim alig hajlanak! Nem sokára szülés? 35hkm

Figyelt kérdés
Derekam 1 hete ugy fáj hogy nem tudok szinte menni, a hajlataim fájnak mintha izomlázas lenne,sokat keményedik a hasam de olyan szinten hogy kellemetlen,ilyenkor alul a hüvelyembe végig nyilaló fájdalom! 3 hete ritkán van jósló fájás,de a napokban már többször előfordul. már az elejétől nem érdekelte az orvost a menszeszem dátuma,ő a baba méretei szerint számol. 31 hetesen mégis 1937 gramm volt baba méret szerint. menszesz szerint már most lennék 37 hetes. ha valóban 37.hétben vagyok örülnék ha lassan megindulna,észrevehetően ereszkedett le a hasam.

2015. ápr. 18. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A vedőnő nem orvos!!!!! ő nem utalgat sehova. Orvos utalhat vizsgalatra. Mielobb keresd fel a terhesgondizast es ne a haziorvosod. Amit addig meg tudsz tenni h megmered a vernyomasodat otthonm 140 korul mar doki. Lehet ilyen vizeletcsikos tesztet venni a patikaban ami a feherjet is kimutatja a vizeletben.
2015. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolso twrhesgondozason azt mondta az orvos h mar nem kell oda mennem tobbet. Csak kisterhesek jarnak oda. Mar csak a kotelezokre kell. A vernyomasom jo. 2hete voltam vervetelen.azon kivul hogy kicsit verszegeny vagyok minden jo lett vizeletben is
2015. ápr. 19. 00:44
 13/16 anonim ***** válasza:

Te tudod. Én biztosan elmennék az orvoshoz, ha valóban ennyire rossz lenne a helyzet.

Már bocsi, de nem lehet hogy túlreagálod?

2015. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Nekem is mindenem fájt már a harminckettedik héttől, minden bajom volt, alig tudtam menni, feküdni, levegőt venni.

De ez ezzel jár. Vagy menj dokihoz, vagy akkor még bírod 4-5 hétig.

A menszesz dátuma meg nem számít, mert ha aszerint 37 hetes lennél, akkor a két hetes lemaradásnak oka lenne. Azért az nem kevés.

2015. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2015. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyben vagyok. Vizesedest leszarta a doki. Viszont ugy nez ki a vesem nem jol dolgozik. De leszarnak mindent.
2015. ápr. 23. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!