Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba nemét megkérdezzük, vagy ne?

Baba nemét megkérdezzük, vagy ne?

Figyelt kérdés

Második gyermekünket várjuk. Igazából nem számít, hogy fiú vagy lány, mert elsőre teljesült a vágyunk, hogy egy kislányunk mindenképp legyen. Másodjára már nem izgulunk miatta, mert bármelyik eshetőségnek nagyon örülünk. :) Így most azon gondolkodunk, hogy meglepetés baba legyen-e, és csak szüléskor tudjuk meg; avagy rákérdezzünk az ultrahangon?

A kíváncsiság azért hajt minket, de izgalmas lehet megvárni, hogy szüléskor ki is jön világra. :)

Nevet viszont így nagyon nehéz választani, mert nem tudjuk kit rejt a pocak, illik-e rá a kiválasztott? Őt sem tudjuk elképzelni.


Érdekelne, hogy akiknek mindkét variációra van tapasztalatuk, melyiket tartják jobbnak, és miért? :)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. máj. 13. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak mindig szólni kell a dokinak, mert nem biztos, hogy megjegyzi, mondjuk az enyémet már idegesítette, hogy állandóan szóltam, hogy ne mondja meg!
2015. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki kepes honapokig azon kattogni es szomorkodni, hogy nem a kivant neme lesz a babanak, az nem teljesen ep...
2015. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdés, hogy melyiket tartjuk jobbnak és miért? Én csak leírtam a választ és megindokoltam. Épnek tartom magam és remélem a kérdezőnek segítettem.
2015. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na amit a 9-es írt az úgy ahogy van, baromság.


Ugyanis az ultrahangon kb a 20.hétig fér bele egyben a baba.

Utána már nem.

És ha nincs olyan képük,ahol kifejezetten az alsó részre látni, akkor nem látták.

ÉS valószinüleg nem is figyelték.

2015. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13, az a lenyeg , hogy Te epnek tartod magad.


#14, amikor sima 2D-es ellenorizte a doki a vesemukodest, es a vizeletkivalasztast (amit tobbszor is csinalnak uh-n), akkor te az ablakon bamultal kifele?

2015. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!