Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak ebben a kategóriában...

Vannak ebben a kategóriában olyanok, akik még terhesség alatt hallottak ropogás szerű hangot a pocakjukból? Mint mikor ropog mondjuk a kezünk, vagy a lábunk.

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a pici megszületése után kiderült, hogy mi miatt volt?most vagyok 30 hetes kismama, és időnként hallok ilyen hangot a picakomból, mintha a babámnak roppana valamilye. A terhesség kategóriában nem jártam sikerrel, gondoltam,akik már túl vannak rajta,köztük csak akad olyan,aki már találkozottiilyennel. Remélem nem a kincsemnek van valami baja.
2015. máj. 13. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno én tettem fel a kérdést. Tényleg a kis keze volt, utána is hallottam.
2015. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az nem gond, hogy már ilyen korán hallom?megmondom őszintén teljesen ráparáztam, és már olyanok járnak az eszembe, hogy mi van ha üvegcsontú, és éppen eltörik valamilye.Amúgy mostanában nekem is ropog az összes létező csontom, nem tudom miért, de ezekben a ropogásokban biztos vagyok, hogy tőle jön, mert sokszor úgy is hallom,hogy én épp mozdulatlanul fekszem, és egyszer csak a hasamból egy roppanás... Elég rémisztő minden esetre. Csak olyan nehezen jött össze ez a csepp kincsecske (3év), és mögöttem van két vetélés, és rettegek, hogy valami baja van.
2015. máj. 13. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
én is hallottam, egyértelműen a pocimból jött, férjem is hallotta, szóval nem golyóztam be :) párszor hallottam roppanni a vállát, de talán 10x az elmúlt 5 évben... szóval nem vagyok benne biztos, hogy az volt :)
2015. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond szerintem, hogy ilyen hamar hallod. Nyugi, nincs semmi baja! Mindenesetre ha megnyugtat, akkor orvosnál vagy védőnőnél kérdezz rá, de szerintem ők is ezt fogják mondani. Látod, nekünk is ropogott és mégsem lett üvegcsontú, nem tört el semmijük. ;) Nyugi!
2015. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!