Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Ultrahang fotó

Fiú vagy lány? Ultrahang fotó

Figyelt kérdés
13 hetesen azt mondtak,inkabb lany,de bizonytalan (az orszag egyik legjobb orvosa es gepe)...ez a foto 17 hetesen keszult.Az orvosom azt mondja,nem biztos,hogy fiu...mert meg is lehetnek duzzadva a csiklo es a nagyajkak is...szerintetek?
2015. máj. 28. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is fiú! Nekünk 16 hetesen ilyen volt a kislánynak (kurzor melletti rész balra):

[link]

2015. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Alapvetoen en is ugy gondolom,hogy kisfiu,csak nem ertem,miert nem mondja ki az orvos...szeretnem biztosra tudni,neven szolitani...most meg 3 het van a 20 hetes uh-ig,ha egyaltalan ott meg tudjak majd mondani..:(
2015. máj. 28. 21:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! mi most 18. hétbe voltunk 4D uh-n,ahol hasonló látszódott mint a te képeden, az orvos gondolkozás nélkül azt mondta hogy határozottan fütyis :)
2015. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kisbabához! kisfiu egyértelmű. aranyos kép
2015. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hátha még valaki visszaolvas... megvolt a 20 hetes UH, ahol a drága összezárva tartotta a lábait.... egy pillanatra szétnyitotta, az orvos pedig azt mondta, 100 %, hogy...LÁNY... Látta a nagyajkakat és köztük a csontot, ill. nem látott kukacot...Persze kétkedve fogadtuk a hírt a 17 hetes UH kép után... Reméljük, holnap vééééééégre kiderül:) Hihetetlen, hogy a mai világban még 21 hetesen sem tudom, fiam vagy lányom van:)
2015. jún. 23. 21:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy visszaolvassuk :) Az én baráti körömben is jártak így...csupa kék holmi meg név stb...aztán több mint 24 hetesen derült ki hogy kislány :D pedig 10000% mondták a fiút :) Legalább van miből tanulnom. :) 8 hkm (5 voltam)
2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam ultrahangon, nagyon szépen megmutatta a babánk, hogy mit is rejteget a lábai között... ő bizony egy kislány:) szóval a 17 hetes ultrahang kép nagyon csalóka, és igaza volt az orvosomnak, mert a valami a lába között bizony nem kukac:)
2015. jún. 24. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!