Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetes kismamák hogy...

32-33 hetes kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Április végére várjuk az első babánkat, kisfiú lesz. Mostmár sokszor vagyok fáradékony, levert, nehezemre esik a házimunka is! Ti is így vagytok vele?

A pici szerencsére nagyon aktív, állandóan mocorog!

Gondoltok a szülésre? Én nagyon félek tőle... ! EDA-t fogtok kérni?

Éjszaka nem tudok a másik oldalamra fordulni, csak max. úgy, ha kimegyek WC-re, közben ugye eltelik pár perc, és eleve a másik oldalamra fekszek vissza. De megfordulni alvás közben nem tudok, mert fáj, szinte húzza a hasamat a fájdalom. Másnak is van így?


Boldog Babavárást Mindenkinek!

33 hetes kismami


2010. márc. 12. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! én 34 hetes vagyok! Egész jól vagyok, csak én is fáradékony, de a doki mondta is, hogy pihenjek mostmár amennyit csak tudok, mert a pici feje már nagyon lennt van! A méhszáj még zárt, legalábbis egy hete még az volt:)

Nekem is fiam lesz. viszonylag aktív, van olyan nap, hogy meg sem áll, de például pont ma nagyon csöndben van, remélem hamarosan beindul...

szüléstől egyre kevésbé félek, ahogy telík az idő, de azért biztos fogok élni az összes lehetséges fájdalomcsillapító módszerrel:)

az éjszakai alvás már nem túl kellemes, rossz mindig az oldalamon feküdni, átfordulni nekem is nehéz, de mivel kb másfél oránként járok pisilni én is olyankor szoktam oldalt cserélni:)

te hol fogsz szülni? Én a sote Ien.


Boldog babavárást!

2010. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még nekem is teljesen zárt a méhszájam, én is igyekszem sokat pihenni, főleg hogy mostmár gyakrabban keményedik a pocakom is!

Az éjszakák tényleg egyre nehezebbek, sokszor már a szopipárna sem segít...

Amúgy biztos az időjárás miatt csendesebb a kisfiad ma:) ! Mondjuk az enyém ma is elemében van:) !

Nem Bp-i vagyok, vidéken fogok szülni!

2010. márc. 12. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Április 26-ra vagyok kiírva. Szerencsésnek mondhatom magam. Még fent van a hasam és viszonylag kicsi(vagy én vagyok nagy:), széles a csípőm és magas vagyok). Olyan 5-6 hónaposnak néznek, csak 2-3 hete látszik, hogy babás vagyok. Jól alszom, könnyen fordulok, sehol se fáj, de a bokám dagad. Éjszaka 1-2-szer megyek ki(napközben 10-szer is!). Első baba, kislány. A 8. héttől táppénzen vagyok, mert veszélyeztetett vagyok (3 vetélésem volt előtte). Így a fáradékonyság se annyira feltűnő, inkább az, hogy néha nehéz lehajolni.

Eddig nagyon vártam, hogy babázhassak már, most kezdek izgulni, nemcsak a szűléstől, hanem, hogy azután hogy lesz. Magánorvoshoz járok, de nem vele fogok szülni, és még nem tudjuk melyik korházban - valószínüleg Uzsoki(Bp), és ügyeletesnél.

Boldog babavárást nekünk.:)

2010. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz én még hétfőn leszek 31 hetes,de most kezd nehezedni a terhesség.Eddig jól voltam,most jön elő a fáradékonyság,derék és hátfájás,ami egyre rosszabb,szinte napról napra.A hasam nagy szerintem már most is,nem tudom mi lesz még:-)))Éjszaka nekem is nehéz a megfelelő pózt megtalálni,fordulni még tudok :-))A kislányom elég aktiv,sokat mocorog rugdos hál istennek!A hasam viszont feszes,néha majd ki csattan,és nehéz,de gondolom a baba súlya húzza lefelé.Boldog babavárást kivánok Nektek!
2010. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia.igaz én még csak 30 hetes múltam,de azért válaszolok ha nem bánod.nekem is már nehezen megyminden.a házimunka,az h lemenjek a boltba,a főzés,az alvás...minden nehéz már.és nekem is fáj ha meg kell fordulnom az ágyban.babám aktív.lábaim fájnak nagyon,vizesedek már a 23. hét óta.vérnyomás problémám is volt az elmúlt egy hónapba,magas volt,de szerencsére magától rendbe jött.sokat gondolok a szülésre.nagyon félek tőle megmondom őszintén.de semmi fájdalomcsillapítót nem fogok kérni.boldog babavárást mindenkinek.


30+2 hetes km

2010. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Mint ha magamat hallottam volna amiket felsoroltál tüneteknek.Én április 18-ra vagyok kiírva.Nekem már 1 cm-re van nyitva a méhszájam.Én még szedem egy hétig a magne B6-ot utánna szépen lassan elhagyom.Nem mozog annyit már a kislányom de erősebben érzem.Én is félek egy kicsit a szüléstől,de ugy vagyok vele csak túlélem:)

Mi már mindent beszereztünk már csak a "kis balerina"hiányzik a szobájából.A házimunkát hanyagolom,a párom végzi a nagyját inkább.A megfordulás pedig nekem se megy mikor felülök,hogy pisilni megyek a párom karjába kapaszkodom:)

De kitartás már nem sok idő,én hétfőn kezdem a 35.hetet.

2010. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Hétfőn kezdem a 34-ik hetet.Azt hiszem nagyon szerencsés vagyok,mert szinte semmi panaszom sincs.Semmi fáradékonyság,alvásprobléma.Nem is értem.Azon gondolkodtam,h én nem kérek fájdalomcsillapítást,aztán majd meglátjuk,hogy bújik ki a kisfiam:)
2010. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, látom "ebben a korban" a többségünk hasonló problémákkal küzd!:-)

Már én is kezdek vizesedni, bár egyelőre még csak a kezemen vettem észre, az is leginkább reggelre!

Kitartás mindannyiónknak, és élvezzük még ezt a pár hetet /amennyire a panaszoktól lehet...:)/!

2010. márc. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!