Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivancsi lennek a ti velemnyet...

Kivancsi lennek a ti velemnyetekre is! Mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés

16 es fel eves lany vagyok. Ma voltam ultrahangon es 5-6 hetes terhes vagyok. A baratom elhagyott. Nem tudom hogy a szuleim segitsegere szamithatnak-e. Ti mit csinalnatok a helyembe?! Megtartanatok a gyereket vagy elvetettnetek ?


surgosen varom a valasozkat! Koszi elore is!


2010. márc. 15. 16:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

Én megtartanám.

Először kva nehéz lenne, de később, mondjuk 4-5 év nagyon nagyon büszke lennél!

Anyudék biztos tudnak majd segíteni.

Írd majd meg h döntesz!

Amúgy régen ez volt a természetes.

2010. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló korú nagylányom van mint Te.Ő még nem él nemi életet,de sokszor beszélgetünk erről a témáról.Ha neki hasonló problémája lenne én mindenképp támogatnám.Mindemellett csalódott lennék önmagamban is ,hogy nem tanítottam meg a védekezés fontosságára és a felelősség teljes szexuális életre. .Ezek felett hagynám,hogy Ő döntsön.Nem kényszeríteném abortuszra semmi esetre sem.Ha úgy érezné,hogy ragaszkodik a babához akkor mindenben támogatnám ,de feltétel lenne a továbbtanulás.Szerintem beszélj a szüleiddel ebben az esetben Ők a legnagyobb támaszték.Nagy teher most neked ezt egyedül cipelni,szükség van segítségre!!Nagyon szorítok neked,hogy a számodra a legjobb döntés szülessen és melletetted álljanak a szüleid!
2010. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%

én nem tartanám meg. anyukádnak szülnél magad mellé még 1 gyereket? mert sem eltartani nem tudnád, sem gondoskodni róla. Neked még tanulnod kell, szakmát szerezned, hogy kevesebb eséllyel gyarapítsd 2-3 év múlva a pálykezdő munkanélküliek népes táborát...persze, most lehet azt mondod, hogy befejeznéd mellette a sulit, de a tapasztalat azt mutatja, ez a valóságban ritkán van így...meg ÉLNED kell...szerelmesnek lenni, csalódni, bulizni, barátkozni...nem pelenkázni, ráadásul egyedül...


és lásd be, a Te hibád, hogy így jártál! a szexhez elég felnőtt voltál, akkor a védekezéshez is annak kellett volna lenni. remélem ezt 1 életre megtanultad...


és beszélj a szüleiddel, hiszen ha megtartod, ők vállalnak gyereket, nem Te, ha meg nem, azt is ők fogják fizetni...

2010. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%

Bakker nehanyan de bunkok birtok lenni, sztem nem arra kivancsi, h mit cseszett el.

Azt mar o is tudja, epp eleg baj ez!

Tanacsot kert, nem kioktatast.


Ha a szuleiddel jo a viszonyod, beszeld meg veluk, dontsetek kozosen, ahogy egy anyuka is irta, en is tamogatnam a lanyom, mert nincs olyan ember a vilagon, aki nem csinal hulyeseget ennyi idosen.


Amugy lehet fel, egy, masfel evig (babafuggo) nem tudnal tanulni, de utana be tudnal mindent potolni, es felepiteni a kis eleted.

2010. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
írd majd meg h h döntöttél légyszives.remélem jól döntesz.
2010. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ilyenkor nincs jó döntés.... :(
2010. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%
Elvetetném. Szerintem nincs jogom arra kötelezni a szülőket, hogy tartsanak el még egy gyereket akit nem ők akartak. Azon kívül nem süllyednék el, mivel még pontos gyógyszer szedés mellett is becsúszhat. A pasimat sem utálnám, mert megnézem azt a nagyszájú anyukát aki kizárólag csak akkor szexelt amikor gyereket szeretett volna és amikor biztosan tudta hogy avval szexel akivel egész életében élni fog...
2010. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó 17.43 vagyok.Itt senki nem beszélt arról.hogy kötelezni kell a szülőket.A szülőnek joga eldönteni,hogy tudja illetve akarja -e ilyen esetben támogatni a lányát.Én segíteném mind két választásánál ez biztos.Mellesleg az abortuszhoz az Ő esetében szülői engedély kell,kivéve ha bűncselekmény következménye a bab illetve bizonyos fejlődési rendellenesség mutatható ki a babánál.

[link]

2010. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
17:33 vagyok!Nem értem miért kell lepontozni!Látszik mennyi okostojás van ezen az oldalon!A saját történetemet írtam le!Már ez is baj!Segítséget kért nem pedig letolásokat a 30-40 éves anyukáktól!
2010. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%
17:33-ast mondja már meg valaki, hogy miért kellett lepontozni? Leírta a saját történetét, ami ráadásul jól alakult! Kinek fáj más boldogsága? Ezt az egész pontozósdit le kéne venni, mert semmi másra nem jó, csak arra, hogy sok névtelen ember itt élje ki a rosszindulatát.
2010. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!