Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST-re szerintetek be jöhet a...

NST-re szerintetek be jöhet a babám? Ha nem tud rá ki vigyázni?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, hamarosan jönnek a gyakori NST vizsgálatok.


Van egy 2 évesem szerintetek megengedik h be jöjjön? Vagy ti hogy oldották meg?



2016. febr. 7. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

2 éves nem baba :) szerintem nem szólnak bele, viszont nem hiszem, hogy bárkinek lesz ideje rá vigyázni.

ha olyan a természete, hogy képes nyugodtan végigülni akkor szerintem vidd nyugodtan, viszont ha nem olyan akkor a saját érdekedbe ne, mert te nem tudsz majd ugrálni utána. illetve ha ugrálsz, akkor sokszorozod a vizsgálati időt

2016. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A két éves (nem baba) szerintem azért necces, mert össze-vissza rohangál, mindent megfogdos, felmászik stb. Tehát nem tudod magad mellé láncolni, viszont felkelni sem tudsz a vizsgálat miatt.


Én röntgenre vittem magammal kb. ennyi idős gyereket, és egy asszisztenssel kint hagytam addig, meg jó sok kajával :) ,de az összesen nem volt több 5 percnél.


Én valakit megkérnék, hogy segítsen, akár a helyszínen eltologatja babakocsiban az utcán addig, barátnő, bárki, és akkor fél órájába kerül.

2016. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan mint a mi fiunk, akkor nem vinném, mert ő nem ül meg a fenekén fél órát még könyvvel, játékkal sem. Vigyázni pedig nem tudnának rá, mert nálunk vannak ketten, akik csinálják az nst-t és ha szülés van, mennek a szüléshez. Én vérvételre még csak-csak elviszem a fiunk, mert az fél perc, de a várakozás ott is egy kín. Nem tudom, hogyan oldanám meg, ha most terhes lennék és nem lenne, aki vigyázzon rá a családból.
2016. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lassan nekem is ez az időszak jön, 2 évesemet nagyszülőkre fogom bízni, ő nem bírná ki addig, amíg tart egy nst.
2016. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 2 évesem és 31 hetes vagyok, én nem tuti nem vinném be, nálunk a szülöszobán csinálják az NST-t ha éppen vki szül félek hogy megijedne vagy vmi.
2016. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat.

Nekem babám, az én babám és még egy darabig az is lesz ;)

Szóval lapozzunk.

Amúgy egy helyen simán megbír ülni, nem szaladgál el, nem tapogat össze semmit,

Nálunk nem a szülőszobába van az NST vizsgálat, teljesen külön álló részen.

Egy kis szoba ahol van 2 ágy.

Ha tudom megoldjuk akkor h tudjon rá vki vigyázni, de ha nem sikerül jön velem.

Csak kíváncsi lettem volna h más is volt e ilyen helyzetben.. :/

2016. febr. 8. 07:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk beengedik. Ill nem is hagyatnák kinn egyedül.

Nálunk is úgy van, hogy a terhesgondozó mellett van egy szoba, szintén 2 ággyal.

2016. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is vittem magammal minden vizsgálatra, sajnos nem volt segítség. az NST volt a legkeményebb.természetesen beengedik. vittem mesét okos telefonon, azzal sokat elvolt.de azért sokszor a fogadott szülésznőmnek kellett visszaterelgetnie a folyosóról, mert ott futkosott.
2016. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!